Devil na YZF R125 :)

miki666 daj ako imas linkove od akrapovicevih modela koji bi bi pasali stavi tu ili mi posalji mozda mogu srediti nekakav popust ako ima tih modela!
 
Nisam naso na netu cjene pa sam pito na fb LS Moto i obicni Akrap je malo ispod 5000, a neki R125 editon malo preko 5000.  :wink:
 
Mislio sam da je termi skuplji :misli: al akrap....ko cetvrtina dobrog polovnog motora.
 
prodaš tog pičipokija i dodaš pare od akrapa i kupiš pravi motor  :mrgreen:
 
Miki666 said:
Mislio sam da je termi skuplji :misli: al akrap....ko cetvrtina dobrog polovnog motora.

termi nikad nije bio niti ce biti skuplji od akrapa  :wink:
 
Barabones said:
termi nikad nije bio niti ce biti skuplji od akrapa  :wink:
Nisam mislio skuplji od akrapa nego skuplji od ovog kolko kosta. :wink:

Matek said:
prodaš tog pičipokija i dodaš pare od akrapa i kupiš pravi motor  :mrgreen:
:nono: A-a.          :mrgreen:
 
tibor_zg said:
ni u ludilu ne uzimaj domace delance tipa kucelj, shacal ili serdar ... nemaju homologaciju i jedino sto mozes imat su problemi :wink: povrh svega jos svoje proizvode cjene ko suho zlato :palacdolje:

inox je teži od karbona i puuuuuuno jače se grije, karbon ce ti s vremenom požutit ... od ta dva materijala uvjek biRRam titan :mrgreen:

devil ili uzmi kod cvajka na nekoj akciji sad u zimu ili odi u italiju gdje ces financijski puno bolje proc :wink:

osim toga, zašto baš Devil, Leo ti ima cini mi se dva modela za tvoj motor, vjerovatno je jeftiniji a i zvuk sigurno nije loš 8)


(y)
Tibor ti dobro kaze,
imam Devila na Zr nekih 3-4 godine i isti je kao i prvog dana,
na tehnickom u 7mj su nesto zahebavali oko homologacije (CVH izmislja toplu vodu) ali frend veli da je to sad OK, pokazes homolgacijski list i na miru si,

DD (domaci delanci) zaboravi
 
Super. (y)

Znači na tehnički moram nosit i homologaciju od auspuha? I naravno DB-killer. :mrgreen:

Kako Devil očito nema cjevčicu sa svježim zrakom, dal će bit problema na tehničkom ako budu mjerili ispušne plinove? :misli:
 
Miki666 said:
Super. (y)

Znači na tehnički moram nosit i homologaciju od auspuha? I naravno DB-killer. :mrgreen:

Kako Devil očito nema cjevčicu sa svježim zrakom, dal će bit problema na tehničkom ako budu mjerili ispušne plinove? :misli:
Ili odeš sa orginalnim na tehnički :wink:  I ne bacaj pare u pizd.... najbolje ide i radi motor sa orginalom (y)
 
ako nisu do sad, ne znaci da nece,

jbg
 
poštar said:
Ili odeš sa orginalnim na tehnički :wink:  I ne bacaj pare u pizd.... najbolje ide i radi motor sa orginalom (y)
Ma ja sam zadovoljan kako ide, samo bi nešto dublji i glasniji zvuk. :wink: Na šta točno misliš s tim da najbolje radi?

Sad sam pročitao mail od Cvajka, grana se kupuje odvojeno i one cjene na stranici su bez PDV-a, znači u najjeftinijoj varijanti bi koštalo cca 3800kn. :?

sid said:
ako nisu do sad, ne znaci da nece,

jbg
Da, nebi uopće bilo čudno.
 
Do nedavno sam bio u istoj dilemi, ali sam na kraju od ugradnje auspuha odustao iz dva razloga. Prvi je financijski, 3+K za auspuh na 125-ici mi je ipak malo pretjerano, jer realno ne dobiješ ništa, znaći kupuje se radi estetike i zvuka a za to sam rađe uložio u neke druge djelove.
Drugi razlog mi je bio da mi se zvuk ne sviđa, glasniji je, ali samo više "odaje" motor i definitivno ne pristaje R-u. Za R125-icu su me mnogi vozaći motora i poznavatelji pitali, "kaj je to, R6"  :misli: Ali ćim je upalim, sva muljaža prestaje  :mrgreen: Dok recimo na Terri koja je enduro, upravo radit zvuka svi pitaju "kaj je to 650"  :misli: S otvorenim auspuhom se samo glasnije čuje taj 1 cilindar koji sve govori, naravno to ne vrijedi za curice koje padaju na buku, pa će im motor biti ipak zanimljiviji sa otvorenim auspuhom  (y)

PS: Nije da ti govorim da ne kupuješ već samo moje viđenje situacije, da sam imao para, i ja bih naravno otišao na taj mod, kao što je biker4life rekao, teško je oduprijeti se tom porivu  :mrgreen:

U svakom slučaju, iako i meni osobno Devil ima najbolji zvuk, ako već misliš uzimati i granu a ne samo top, i za to izdvajati preko 3 tisuće, onda bih rađe otišao na Akrapa ( ili eventualno Leo ), dolazi u kompletu top + grane i nisu potrebne modifikacije, ima homologaciju, dva DB killera, a i ljepši je, posebice karbonski ( Akrap ).

Ako se odlučiš za Akrapa, najbolje je da pitaš u MIGO MOTO ili NITO MOTO, imaju najbolje cijene, meni su bili dali stvarno jako dobru ponudu kada sam si tražio auspuh, na kraju sam odustao ali ponuda je bila stvarno primamljiva, pa pokušaj. Brojeve ću ti poslati na PM  (y)


 
Sve 5. (y)

Meni nije problem šta se čuje da ima 1 cilindar, nek se zna da je 125 :mrgreen: i taj zvuk mi je ljep na svoj način. :wink:

Sad si mi stavio bubu u uho s popustom na Akrapa, na Devil možda dobijem 10ak% popusta, sumnjam da ću na Akrap dobit popust da budu tu negdi po cjeni, al vrjedi probat. :wink:

Znam da neću niš dobit, al jbg, kužiš je tako? :mrgreen: