Devil na YZF R125 :)

Miki666 said:
Ma svi glavu okrecu kad zapuca na abgasu. :0648:


Kad neiskorišteno gorivo detonira u ispušnoj grani nikako nije dobro,
motor ti je sada slabiji i više troši

 
Zasto na mjestima di je izvlacio npr 70 sad ide skoro 80. To sam vidio na uzbrdicama di sam sa serijskim gledo do kolko ce doc. Osjetno lakse se "oporavlja".

Za potrosnju cemo vidit, zaboravio sam restartat kilometre zadni put kad sam tocio, al od oka je ista. cca 230 km sa pol tanka, prije je cjeli trajao oko 470 km, s tim da od kad sam stavio akrapa vozio sam samo plominku i staru cestu RI-ZG i proso kroz grad.  :wink:
 
Strujanje plinova u ispuhu nakon sto je promjer povecan ili skracen ispuh;rezultira drugacijim strujanjima time promjenu u izgaranju stime se i drugacije cuje.
 
Evo konačno sam izračuno "novu" potrošnju i sad mi niš nije jasno. :misli: :mrgreen:

Sa tim tankom je bilo magistrala Bakar - Crikvenica - Bakar, autoput Rijeka - Grobnik, par puta stara cesta Grobnik - Fužine i nešto sitno lagane vožnje. Znači nisam vozio štedljivo.

Opet ispada nevjerojatnih 2,5 l/100km :shock: :hura:

Šta se snage tiče, na magistrali od Crikvenica prema Jadranovu smo izvukli 130 sa kamerom, znači nisam se mogo skroz sagnut, prije je bilo 130 samo na strmijoj nizbrdici i naravno bez kamere. :wink:

Svaki dan me sve više ugodno iznenađuje i sve sam sigurniji da nisam pogrješio kod izbora motora. (y)
 
danc00 said:
Kaj očeš reći da ti ovo čudo troši 2,5L na 100km ??? :shock: :shock:
:yes:

Istina da mi nije problem koji put više prešaltat da motor bude stalno na čim pogodnijim okretajima. Osim Plominka, Magistrala, stara Riječka, tamo se raspušemo. Na ravnom, nizbrdom i kad mu nije teško spustim ga i do 5000 o/min (pa i niže), ne zato da uštedim nego nema smisla da se vrti bezveze. (y)
 
zoki-op said:
Odličan motor. Ide i 130, lijepo se čuje, dobro izgleda i troši ko upaljač. Kud ćeš bolje (y)
(y) Ma nebi ga mjenjo, nema šanse.

Odličan za početnika i za nekoga ko nema stalna primanja. (y)

Da mi je samo vidit kolko bi ova nova trošila kod mene, navodno ima novi injection pa troši desetinu manje. :D
 
Miki666 said:
(y) Ma nebi ga mjenjo, nema šanse.

Odličan za početnika i za nekoga ko nema stalna primanja. (y)

Da mi je samo vidit kolko bi ova nova trošila kod mene, navodno ima novi injection pa troši desetinu manje. :D

To nisam znal, ak je tak onda se to čudo uopće ne isplati prodavat, ak niš drugo voziš se do dućana po kruh, sad kad je i rega pala dole, motor je jeftiniji za održavat nek bickl(jer tu moraš hranit konja koji ga tjera)... Samo da ima malo više snage recimo da je 250 kao Ninja...bio bi pravi hit!

2,5L, to mi nejde u glavu, pa tolko ni VXR ne troši, ni nexus 250...zbilja mali porošać!  (y)
 
O prodaji me strah razmišljat, prvi je prvi. :wink:

Za zavoje ima dosta snage, po ravnom mi i tako nije neki gušt. Samo nek se ne kvari i služit će me dok ne dođe šestica. :wink:

Ako ne vjeruješ, nađemo se, ja natočim do čepa i vozimo se cca 450km dok ne ispraznim tank i onda izračunamo. Samo sumnjam da bi imo živaca tako vozit. :mrgreen: :mrgreen: