Di je nestal Alex moto dučan?

mudrica34

New member
Nema ga u Selskoj a ni u Zagorskoj,oboje zatvoreno?  :shock:
Tražim bezžičnu komunikaciju za vozaća i suvozaća,a čula sam da kod njih ima.
U Motormaniji nema a ni u Magnetix-u.
Di to još ima?  :misli:
 
Imaš u Alex moto.





















:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

I daj pliz malo razmisli prije nego kaj kupiš, mislim, Mudri nam je ipak frend... :rofl: :rofl: :rofl:
 
Mudri hoće da to imamo da mi može njatke zbog desnog zavoja  :mrgreen:
Nego di je Alex moto dučan,nekak mi se čini da je umro  8)
 
Neznam di je nestao Alex moto ali znam da sam taj uređaj (Scala rider) pokušavao mjesecima kupiti kod njih i nikad ga nisu dobili , imali su samo bluetooth komunkaciju za mobitel.
 
AndreyA said:
Tražim bezžičnu komunikaciju za vozaća i suvozaća

Imas u Zvonimirovoj ulici kod Prekrsajnog suda firmu Radio moto i kod njih imas hrpu raznih kombinacija uredjaja. Od obicnih wt-alkija do BTooth kombinacija, sa ovakvim slusalicama i onakvim mikrofonima. Ljudi su jako strucni i voljni pomoci, pa odi tamo i pogledaj  (y)
 
Nema ga više. Koliko mi je poznato gazda promijenio branšu? i ne bavi se motorima.
 
nije ni čudo da je propao, s obzirom kako je trgovina (ne)radila....  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Gosp. Ruski, koji je bio vlasnik dućana, negdje je zauzet drugim stvarima, ali njegov sin vodi i dućan u Zagorskoj, kada se skrene ulijevo iz Selske, onda još par desetaka metara, i sa desne strane je dućan, pa možda pitati unutra...
 
Concours said:
Gosp. Ruski, koji je bio vlasnik dućana, negdje je zauzet drugim stvarima, ali njegov sin vodi i dućan u Zagorskoj, kada se skrene ulijevo iz Selske, onda još par desetaka metara, i sa desne strane je dućan, pa možda pitati unutra...
Dučan je izpražnjen,zatvoren i piše na njemu da se iznajmljuje.
 
Možda je odlučio uroniti u neki novi bussiness, pa mu treba lova, te je odlučio likvidirati postojeće dućane, što mu i ne zamjeram, obzirom znamo kako naši moto-dućani posluju - pošteno, i iznad svega povoljno!