Di kupit traperice ili hlače s pojačanjima/protektorima?

Izi

Guest
Gledo sam u Eurorentu i  Novema Novi one traperice s pojačanjima al nemaju mog broja  :(  Imal' kakav drugi dućan?
 
Vidio sam naslov teme i odmah ti mislio reći da ih ima u Eurorentu.. Uglavnom, mislim da su Spidi, pa pogledaj na netu ko je zastupnik za Hr ili u Slo.
 
Zovi u Rijeku u eurorent,i traži Ernu ,ona ti je zastupnik za spidi, evo ti broj 051 623 350
 
Probaj nazvat - http://www.novema-nova.hr/galerija/index.php?cat=2
 
izgleda da je najlakse kupit u austriji ili eventualno sloveniji, dok ovdje naruce prode godina i godina
 
Hlace su vec dosle u nekoliko navrata ali se rasproda.
Biti ce ti u pon-utorak jos jedna isporuka pa me kontaktiraj onda.




 
Rivi said:
Imaš ovdje:
http://www.moto-oprema-amd.hr/

To je, baj d vej, u Čakovcu.

tak je radi held al ne u mojoj veličini
prejebene su  i hlače i jakna - svi protektori i sve a traper
 
Ja kupio u Rutingu Ri (zastita koljena, kevlar, oko 560 Kn), probaj u Ruting Zg.
 
Raskršće zagrebačke i mislim da se zove  zagorska. Bio neki dan i slučajno primjetio no nemam pojma koliko dođu.
 
Dođi u Split ima ih ovdi kupit, čak štaviše iman ih i ja!  (y)
 
Flegma said:
Raskršće zagrebačke i mislim da se zove  zagorska. Bio neki dan i slučajno primjetio no nemam pojma koliko dođu.
Zagrebačke i zagorske u Zg??
Gdje na tom križanju ima takav dućan??? :misli:
 
Hrvoje said:
Zagrebačke i zagorske u Zg??
Gdje na tom križanju ima takav dućan??? :misli:

copy/paste sa wwww.automotosport.hr
UKRATKO O AMS-u
T.O Auto Moto Sport bavi se: prodajom motocikala i skutera,
                                      : prodajom rezervnim dijelovimai dodatne opreme
                                      : prodajom moto kozmetike ulja i mazivia Valvolin i Motul
                                      : prodajom moto opreme SUOMY,AXO,M TECH,SPOOL
                                      : moto obuće FORMA,STYLE  MARTIN,DIADORA,BERING
                                      : zaštitne kacige:TAKACHI,SUOMY,PREMIER,ARC,MT
                                      : gume za motocikle i automobile SAVA,DUNLOP,MICHELIN...,
                                      : moto oprema KAPPA,VALTERMOTO,UFO,LUMA,DID
                                      : XENON KITOVI za motocikle i automobile H1/H4/H7
                                      : auspusi LEOVINCE,AKRAPOVIĆ....
                                      : komisiona prodaja motocikala
                                      : zamjena staro za novo i staro za staro
                                      i sve što vole  mladi
Auto Moto Sport osnovan je u Veljači 2006 godine.
Osnivači su višestruki prvak Hrvatske u Auto i Moto sportu Viktor Bolšec i Darko Dvoršćak jedan od najboljih prodavača motocikala u Hrvatskoj.
:D
 
Wind Fucker said:
di ih ima u splitu za kupit ????


corky said:
Daj molim te di ih ima kupit u splitu i po kojoj cijeni


U Blaževića u Strožancu! :)