diadora čizme

maff

New member
daklem, jel ih netko ima i kakva su iskustva s njima? dosta su jeftine, a čine se ok.
 
maff said:
daklem, jel ih netko ima i kakva su iskustva s njima? dosta su jeftine, a čine se ok.


kolko dosta???
 
Jedino s MX/SM cizmama i one su ok. Ocjena, dobar 3 sjedi 5.
 
maff said:
daklem, jel ih netko ima i kakva su iskustva s njima? dosta su jeftine, a čine se ok.

Bolje su ti od CICIBANA.  (y)
 
grga750 said:
Bolje su ti od CICIBANA.  (y)

kaj sad, oćeš reć da su ciciban bolje ćizme ili da su diaodra bolje čizme? :misli:
ja sam ti malo zbunjen, previše razmišljam :mrgreen:
 
ako kaže "bolje su ti od cicibana" to znači da su diadora bolje od cicibana, subjekt je sakriven al kad malo razmisliš moguće je čak i skužit o čemu se radi...
 
eh da, ali u govornom jeziku ti netko može dobaciti bolje su ti od cicibana, mislieći diadora su šrot, bolje su ti od cicibana čizme. a pisanje na forumu dosta nalikuje na govorni jezik.

o čemu mi raspravljamo...
:mrgreen:
 
uopće ne negiram činjenicu da to može značiti da su šrot, ali i dalje su bolje od cicibana ko što je čovjek i reko... ;)
 
maff said:
neka su, ja danas kupio ixs avanti  :jesus:

Ja kupio Alpinestars SMX plus,platio a frajer mi ne salje cimice,ak ne dodju do ponedjeljka, :vozi: cu da odem do njega ma gdje bio,a onda  :pandur: ce da mu bude :gace:  i to je to :punk:
 
maff said:
a kod koga kupio?

i da, fala savjetodavcima na temi  :)

ebay.... al cekam ja svojuh 5 min a onda je  :zid:
 
Da li neko zna kakve su Diadora GT 2?
 
prošle godine sam kupio u Bimu u Draškovićevoj Diadora čižme 720kn.koliko para skoro toliko i muzike.danas puštaju po kiši(samo lijeva) napred na prstima,cuiferšluš mi je pukel zimus,čičak se je sav rascufal.......................nemoj odi traži nekaj drugo,jedino ak ne misliš samo po suhom i da ti gležanj ne nazebe
 
OK,da znam!
A sta mislis o SIDI Strada Tepor Evo Air?