DID lanci hrvatska

Black3005

New member
Prije par godina je postojala stranica did lanci. Sve na hrvatskom lijepo pisalo. Tu sam dobio i informaciju za distributera u splitu gdje sam i kupio lanac.
Sada mi treba distributer za Zagreb ali tu stranicu ne mogu naći.
Treba mi lanac korak 415,a može bit i afam nemora DID
 
Probaj u MotorMania/MotoMike iz velike Gorice. Dileri su za velik broj dijelova, uvoze iz Njemačke čini mi se i šalju poštom.

Stvarno imaju veliki izbor dijelova, zamijenskih, aftermarket, dodatnu opremu, tuning opremu...ma sve živo. Za moj motor konkretno imaju apsolutno sve, pa i vijke ako nekad zatrebaju  :mrgreen: Ako toliko ima za jednu 125-icu ne sumnjam u ponudu za druge motore.

Ja sam sebi konkretno naručio DID-ov professional kit sa x-ring zlatnim lancem i lančanicima ( i prednji i zadnji ). S poštarinom sam platio cca 900 Kn, za tijedan i pol ( jer nisu imali na lageru ), stigla mi dostava na vrata, sve po PS-u. Bio sam jako zadovoljan uslugom! Čak su mi na sms poslali poruku da je kit stigao kod njih i da ga odmah šalju. Nakon pola sata opet sms da je poslano i drugi dan stigao na vrata.

Samo ubaci svoj motor u tražilicu i traži pod lanci/lančanici.

http://www.motormania.hr/?p=1

http://www.motormania.hr/motomike/
 
Black3005 said:
Prije par godina je postojala stranica did lanci. Sve na hrvatskom lijepo pisalo. Tu sam dobio i informaciju za distributera u splitu gdje sam i kupio lanac.
Sada mi treba distributer za Zagreb ali tu stranicu ne mogu naći.
Treba mi lanac korak 415,a može bit i afam nemora DID
Nije bitno odakle sam, napisao sam da tražim u ZG distributera, no svejedno puno hvala na pomoći što ste mi htjeli naći lanac što bliže mom prebivalištu  (y)

Samobor,Velika gorica... malo mi je podaleko  :wink: motobencony preskup
Još ostaje šepić i auto krešo  :)
Ako ne bude onda u split po lanac
Još jednom puno hvala i nadam se da ću naći taj lanac, imam tri motora i jedan lanac pa stalno prebacujem  :mrgreen:
 
boRRis929 said:
I definitivno je najjeftiniji
+1, meni su na sve davali jedno 15% popusta za gotovinu, osim kad sam pito za gume.
 
mene 525 zwmx u šepiću ispao s popustom nekih 850kn, u kreši ni s popustom nije ispod 1100
 
Platio sam i ja DID nekih 800 kuna  da bi mi nakon 2-3000 km O ringovi počeli izletavati van.... navodno postoji neko smece od DID-a na tršištu....
 
deny-zg said:
Platio sam i ja DID nekih 800 kuna  da bi mi nakon 2-3000 km O ringovi počeli izletavati van.... navodno postoji neko smece od DID-a na tršištu....

Ili ga ti vozis na zadnjem stalno  :LOL:
 
deny-zg said:
Platio sam i ja DID nekih 800 kuna  da bi mi nakon 2-3000 km O ringovi počeli izletavati van.... navodno postoji neko smece od DID-a na tršištu....
navodno poljsko ...