dilema u 250/300cc klasi..Help

R3nchi

Member
Dosao sam do zakljucka da mi se neda lomit na mojoj runnerici i razmisljam opasno da ju prodam i uzmem nesto vece jace..
E sad za oko su mi zapali ovi modeli.. aprilia SCARABEO 300 SPECIAL ili 250 , beverly tourer ,SPORTCITY CUBE  ,
Geopolis RS ili  malaguti password..Sta bi mi vi preporucili kao neki best  buy??!! Vazna mi je udobnst za 2je (ja sam 186/96) ...I da je zivahan u voznji..
Tj da nije trom i to...
A i cijena mi je bitna...
 
R3nchi said:
Dosao sam do zakljucka da mi se neda lomit na mojoj runnerici i razmisljam opasno da ju prodam i uzmem nesto vece jace..
E sad za oko su mi zapali ovi modeli.. aprilia SCARABEO 300 SPECIAL ili 250 , beverly tourer ,SPORTCITY CUBE  ,
Geopolis RS ili  malaguti password..Sta bi mi vi preporucili kao neki best  buy??!! Vazna mi je udobnst za 2je (ja sam 186/96) ...I da je zivahan u voznji..
Tj da nije trom i to...
A i cijena mi je bitna...

Vespa GTS 300
em ličiš na gospodina , em ideš ko pravi rejserr  (y)
 
corluka said:
Yamaha x-max 250 (y)

Misilim da se po nabrojanim skuterima koji me zanimaju da naslutiti kakav zelim..
Yamaha mi se uopce nesvidja..
A i nedjeluje mi za grad..
 
dannyghost said:
Vespa GTS 300
em ličiš na gospodina , em ideš ko pravi rejserr  (y)

Vespu nikad nisam "pusio"..
Ne sjeda mi jednostavno..
 
LemmyZD said:
Sportcity cube 300  :wink:
Oko 30000 kn, jako živahan, velika kola.

Vidim vidim, a i pezo je na akciji 31999..
Tako nesto.. :misli:
Vec sam kombiniro, rjesim runnera i dignem kredu na 4g.. :D
 
dannyghost said:
Vespa GTS 300
em ličiš na gospodina , em ideš ko pravi rejserr  (y)
po meni vrhunski skuter...ali jedina zamjerka mi je šta mi se ne čini komotna kao neki maxi skuteri.. :wink:
al odličan skuter i lijep  (y)
 
Nema ti zivahnijeg od x-maxa,prolistaj koliko se prodaje po europi,pa ako oni grijese onda ga jebi,a i kvaliteta ti je bitna ne zaboravi (y) a sa njim mozes i po gradu a i dalje,i obe kacige ispod (y) Jedini razlog ako ti se ne svida to postujem (y)
 
po meni beverly tourer...motor je zakon,malo trosi..sto je najbitnije VELIKA KOLA al nemoze ti kaciga stat ispod sjedala tako da ti treba kufer!!!!! (y) (y) (y) (y)  yamaha mala kolaaaaa
 
R3nchi said:
Vespu nikad nisam "pusio"..
Ne sjeda mi jednostavno..

da, samo njome dobivaš poštovanje gdje god dodješ  (voziš se u odijelu i komadi sline).... a to još jedino može mastercard napraviti za tebe  :mrgreen:
 
dannyghost said:
da, samo njome dobivaš poštovanje gdje god dodješ  (voziš se u odijelu i komadi sline).... a to još jedino može mastercard napraviti za tebe  :mrgreen:
ma sta kad sa vespom nisi RRejseRR :B:
 
malaguti said:
ma sta kad sa vespom nisi RRejseRR :B:

misliš wannabe REJSERR... to je za decu , a njima ionako za to bolje ide 2t igračka , nabrijana da cvili
čovejk je očito došao u godine kad shvaća život ozbiljnije...pa mu eto predlažem neka sjedne i isproba GTS300 , pa neka ga iskustvo nauči... jednom kada sjedneš na Vespu..ostaješ na njoj... a znaš da sam ja prokelto komotan, pa i radim putovanja u Alpe s njom... a ovo je 300 ccm (y) :mrgreen:
 
dannyghost said:
misliš wannabe REJSERR... to je za decu , a njima ionako za to bolje ide 2t igračka , nabrijana da cvili
čovejk je očito došao u godine kad shvaća život ozbiljnije...pa mu eto predlažem neka sjedne i isproba GTS300 , pa neka ga iskustvo nauči... jednom kada sjedneš na Vespu..ostaješ na njoj... a znaš da sam ja prokelto komotan, pa i radim putovanja u Alpe s njom... a ovo je 300 ccm (y) :mrgreen:

danas mi je covjek u Ivandijinom salonu skrenio pozornost na scarabeo 300..
I mogu da vam kazem..
Kupljen sam!!! Motor mi je predobar!!!
Sjedalo puno puno ugodnije nego na bevu a ostalo mi takodjer sve stima..
E sad treba vidit dal, sta i kako..
 
Ako si se odlucio koji ces to je stvar ukusa samo ti preporucam da uzmes klasu 250 jer ova 300 ne ide nista bolje, a ulazi u skupinu za regu kao i klasa 500 :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: