Dilema: XMAX400 ili Beverly 350 ST ABS

Boris87 said:
Kakav je xmax 400 tj skuter te kubikaže/snage za duža putovanja?
Vožnja po našoj obali uzduž i poprijeko recimo. Još ako su na njemu dvije osobe?
vjerujem da je udoban,a najvažnije masina pouzdana i mjesta pod sjedalom k'o u priči... Nije spektakl snage,ali valjda si svjestan sta kupujem kad uzmes skuter od 20-30KS...
 
milanche said:
vjerujem da je udoban,a najvažnije masina pouzdana i mjesta pod sjedalom k'o u priči... Nije spektakl snage,ali valjda si svjestan sta kupujem kad uzmes skuter od 20-30KS...

Milanche ti je sve reka, uglavnom xmax 400 mozes koristit Za sve,ma bev 350 ????

I makinja je vec provjerena, mayesty 400.. Ja se nebi mislija da nista neznam o xmax400 I bevu 350, uvik bi uzea xmaxa 400. Da ih samo na izgled vidim, xmax komad skutera, a bev ( gay)

Moje misljenje!!!
 
Za Yamahu koliko više u startu platiš toliko češ više kasnije dobiti, o kvaliteti da ne govorimo....
 
Paviću, imam Bev 350 a mogao bi drugi tjedan stići i Max400 na test. Već je bio, ali na slovenske tablice a to ne vozim. :mrgreen: Podsjeti me početkom tjedna pa ti javim rasplet, dođeš do mene i probaš oba. Izbor si suzio na definitivno dva optimalna modela i ne možeš nikako fulat.. Te priče o 250 i slično zajebi.
 
mate said:
Paviću, imam Bev 350 a mogao bi drugi tjedan stići i Max400 na test. Već je bio, ali na slovenske tablice a to ne vozim. :mrgreen: Podsjeti me početkom tjedna pa ti javim rasplet, dođeš do mene i probaš oba. Izbor si suzio na definitivno dva optimalna modela i ne možeš nikako fulat.. Te priče o 250 i slično zajebi.
A sta fali za ZG X10 350

Send from my Mobitelnik
 
mate said:
Paviću, imam Bev 350 a mogao bi drugi tjedan stići i Max400 na test. Već je bio, ali na slovenske tablice a to ne vozim. :mrgreen: Podsjeti me početkom tjedna pa ti javim rasplet, dođeš do mene i probaš oba. Izbor si suzio na definitivno dva optimalna modela i ne možeš nikako fulat.. Te priče o 250 i slično zajebi.
Ok, odlično. Čujemo se početkom tjedna. Danas sam poslao upit u Yamahu da čujem imaju li za test vožnju XMAX.

[quote author=mate]...ali na slovenske tablice a to ne vozim. :mrgreen:[/quote]
:mrgreen:
 
mate said:
Paviću, imam Bev 350 a mogao bi drugi tjedan stići i Max400 na test. Već je bio, ali na slovenske tablice a to ne vozim. :mrgreen: Podsjeti me početkom tjedna pa ti javim rasplet, dođeš do mene i probaš oba. Izbor si suzio na definitivno dva optimalna modela i ne možeš nikako fulat.. Te priče o 250 i slično zajebi.

I onda meni nekaj sereš - gori si od Joke  :LOL:

Paviću, uzmi odma lovu za bev kad kreneš na test  (y)
 
gigi said:
I onda meni nekaj sereš - gori si od Joke  :LOL:

Paviću, uzmi odma lovu za bev kad kreneš na test  (y)
:LOL:




Mate, jesi vozio koju izvedbu Vespe 300? Jel vredi to kaj il samo šminka?
 
seki22 said:
A sta fali za ZG X10 350

Send from my Mobitelnik

Ništa, samo za taj nije pitao i po opisu mu ne bi odgovarao. Osim toga, skuplji je i ljudima koji gledaju Bev 300 i Max 400 obično nije po ukusu. :mrgreen:

gigi said:
I onda meni nekaj sereš - gori si od Joke  :LOL:

Paviću, uzmi odma lovu za bev kad kreneš na test  (y)

Po čemu gori od Joke? To što on tebi uvali razna smeća nije moja krivica. :mrgreen:

Lovu ne mora nositi, Bev je star mjesec dana i prodajem ga tek druge godine. :jesus:

mario #8 said:
Mate, jesi vozio koju izvedbu Vespe 300? Jel vredi to kaj il samo šminka?

Jesam. Ali od kad je 350 vani ne gledam slabije. Vesap je bila ok i to mi je bio prvi pokušaj kupovine skutera ali sam se kasnije predomislio.

P.S. To što ne vozim slovenske tablice nema veze s nacionalizmom nego ne vozim strane tablice niti iz zajebancije zbog carine. Možda se to sad promjeni s ulaskom u EU ali do tada nula bodova. :jesus: :mrgreen:
 
mate said:
Jesam. Ali od kad je 350 vani ne gledam slabije. Vesap je bila ok i to mi je bio prvi pokušaj kupovine skutera ali sam se kasnije predomislio.
Kakva je voznost, količina mjesta, općenito motor u usporedbi sa npr. tvojim starim Bevom 300?
 
Znam da je bilo sve OK ali se ne sjećam detalja, to sam vozio prije nekih tri godine ako ne i više. :misli:
 
Meni je Vespa daleko prvi izbor za skuter, kužim što govoriš time o 350ccm i preko 30KS (vozim dosta X-Maxa 250 i to je onak, niš nakon motora), ali mislim da bi mene previše vuklo Vespi.
A nisam ju nikada probao. Kada sam bio mlađi mogao sam sa par strana, ne znam dali su tada bile 250, ali nisu me zanimale opće. :mrgreen:
 
Meni ta vespa izgleda minijaturno u odnosu na ostale 300ccm skutere. :? Ok ima karizmu i to ali ako se već uzima maxi onda bi trebao biti prostran i udoban.. Barem ja tako razmišljam.
 
dovla said:
Meni ta vespa izgleda minijaturno u odnosu na ostale 300ccm skutere. :? Ok ima karizmu i to ali ako se već uzima maxi onda bi trebao biti prostran i udoban.. Barem ja tako razmišljam.
Jbg, ja sam kriv kaj idemo malo u off, sorkač. :mrgreen:

Ja ne znam kako ostali ali ja sa skuterom nebi baš van grada, ono, Samobor i to OK.
U tom kontekstu, pričam o sebi, odgovarala bi mi bez greške.
Definitivno da je Vespa manja i da nije maxiskuter, ali moraš joj oprostiti.  :0648:
 
mario #8 said:
Jbg, ja sam kriv kaj idemo malo u off, sorkač. :mrgreen:

Ja ne znam kako ostali ali ja sa skuterom nebi baš van grada, ono, Samobor i to OK.
U tom kontekstu, pričam o sebi, odgovarala bi mi bez greške.
Definitivno da je Vespa manja i da nije maxiskuter, ali moraš joj oprostiti.  :0648:

Ma ok je sve ali ja sam sad u fazi kupovine pa mi je bilo najbitnije da ima dosta mjesta ispod sica i da je prostran jer stalno furam neke papire s posla i nazad.
 
milanche said:
Hahaha ne bi van grada skuterom?? Navedi razloge bas me zanima
Zato kaj se ne vozim van grada skuterom, rađe sjednem u auto. (y)
Prvenstveno zato kaj nisam skuteraš nego osoba koja koristi savršene karakteristike nekog vozila za grad.
Misliš da bi moj osobni stav trebao biti drugačiji?