Dilema: XMAX400 ili Beverly 350 ST ABS

luka737 said:
nije bitno u smislu da bilo tko moze doc i po.broju sasije dobit ispis sto.je radeno na motoru u ovlastenom servisu pri prodaji/kupnji...
Kao ak ju nemas ispunjenu svejedno ces moc "dokazat" da je motor servisiran u ovlaetenom i sto.je radeno na njemu,da se nemoram brinut. Tako je to objasnjeno.
Malo je to modernizirano na taj nacin,i po meni nije lose,tak i tak.je dns sve po kompjuterima :D

To je princip koji nema smisla. Upravo tome i služi sevisna knjižica, sve je na jednom mjestu i da danas sutra kupac vidi gdje je vozilo servisirano. Ako njega nešto više zanima onda neka ide od jednog do drugog servisa po redu i traži ispise. Tko može tvrditi da će samo kod jednog sevisirati? Evo ja prvi više ne idem Moto Mondo.
 
Čini mi se da nećeš onda nigdje, bar ne u ovlašteni. :mrgreen: U biti, prema pročitanom tvoj problem je u tome što ti je skuter vraćen zapackan, što servis nije čist i što ti nisu odmah poštambiljali knjižicu. Neki bi bili sretni da su im to problemi. :mrgreen:
 
pavicMA said:
To je princip koji nema smisla. Upravo tome i služi sevisna knjižica, sve je na jednom mjestu i da danas sutra kupac vidi gdje je vozilo servisirano. Ako njega nešto više zanima onda neka ide od jednog do drugog servisa po redu i traži ispise. Tko može tvrditi da će samo kod jednog sevisirati? Evo ja prvi više ne idem Moto Mondo.
pa nemoras samo kod jednog,svi ovlasteni piaĐo servisi su umrezeni i podaci iz jednog se vide u drugom.
 
mate said:
Čini mi se da nećeš onda nigdje, bar ne u ovlašteni. :mrgreen: U biti, prema pročitanom tvoj problem je u tome što ti je skuter vraćen zapackan, što servis nije čist i što ti nisu odmah poštambiljali knjižicu. Neki bi bili sretni da su im to problemi. :mrgreen:
kruzi legenda da ti i majstor tvoje ducatije micete po servisu u bijelim rukavicama,striktno od novozelandskog jednoroga, a filteri zraka u servisu dolaze iz izraela, vojna specifikacija..da ne udje prasina pod oklop  :LOL: