Dimenzije štendera

Yamaher

New member
Pozdrav! Da li bi mi mogao netko poslat dimenzije štendera za cross motor (onog koji se stavlja ispod mašine)? Gledao sam prošli tjedan original u dućanu, ali nisam imao metar sa sobom da ga izmjerim. Unaprijed zahvaljujem.
 
Pozdrav, imaš to pitanje već na forumu ovdje http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,93371.0.html pa se slobodno priključi.
 
Da, ali ja planiram napraviti centralni štender, pa bi htio znati kolika je visina, širina, površina gornje ploče, dimenzije cijevi za dizanje itd. Vidio sam nekoliko takvih različitih štendera, pa bi molio nekog tko ima volje da poslika svoj i stavi dimenzije (barem ugrubo).
 
Pa ako radis za svoj motor mislim da bi ti bilo najlakse i najbolje da si sam uzmjes mjere po svom motoru.
 
Koristio bi ga za više motora (možda sljedeću godinu nabavim kakav cross), pa me strah da ne napravim preniskog.
 
To mi je komplicirano za naručivat kad doma imam sve potrebne dijelove i alat za napravit barem 10 komada
 
Daj ne gnjavi, ako imas alata i zebeleza onda si napravi na mjeru za svaki motor i miran si.....