Đir po Istri

thule_5689

Well-known member
Jučer sam bio ko šta se vidi iz naslova malo u Istri (starci na jednom motoru, ja na drugom), tj. odredište mi je bio Poreč, preciznije karting staza... Put je protekao super, jedino bi imao pritužbu na seoske ceste od Boljuna do Cerovlja gdje ljudi izlaze iz polja sa traktorima i onda cesta postaje zemljana, a ne asfaltna... Ovako, put je išao od rijeke po y(ipsilonu) kroz tunel Učka, pa nakon tunela starom cestom kroz Bolju, Cerovlje, Pazin, Tinjan i do Poreča... Cesta je bila ok, jedino je ovo gore bila iznimka... Za nazad odabrali smo put morskom stranom, od Poreča preko Vodnjana do Pule i onda Labin, Brestova, Mošćenička draga, Lovran, Opatija i Rijeka, odnosno Kastav... Cesta od Poreča do Vodnjana je više nego izvrsna ima lijepih zavoja i dugih, dugih ravnica bez prometa( požalio sa što imam Varadera 125, ne nešto jače).... evo, to bi bilo to, slike možda poslje stavim...
 
thule_5689 said:
Jučer sam bio ko šta se vidi iz naslova malo u Istri (starci na jednom motoru, ja na drugom), tj. odredište mi je bio Poreč, preciznije karting staza... Put je protekao super, jedino bi imao pritužbu na seoske ceste od Boljuna do Cerovlja gdje ljudi izlaze iz polja sa traktorima i onda cesta postaje zemljana, a ne asfaltna... Ovako, put je išao od rijeke po y(ipsilonu) kroz tunel Učka, pa nakon tunela starom cestom kroz Bolju, Cerovlje, Pazin, Tinjan i do Poreča... Cesta je bila ok, jedino je ovo gore bila iznimka... Za nazad odabrali smo put morskom stranom, od Poreča preko Vodnjana do Pule i onda Labin, Brestova, Mošćenička draga, Lovran, Opatija i Rijeka, odnosno Kastav... Cesta od Poreča do Vodnjana je više nego izvrsna ima lijepih zavoja i dugih, dugih ravnica bez prometa( požalio sa što imam Varadera 125, ne nešto jače).... evo, to bi bilo to, slike možda poslje stavim...
o susjed  (y)
 
Možda smo se negdje i mimoišli  (y)
 
thule_5689 said:
Jučer sam bio ko šta se vidi iz naslova malo u Istri (starci na jednom motoru, ja na drugom), tj. odredište mi je bio Poreč, preciznije karting staza... Put je protekao super, jedino bi imao pritužbu na seoske ceste od Boljuna do Cerovlja gdje ljudi izlaze iz polja sa traktorima i onda cesta postaje zemljana, a ne asfaltna... Ovako, put je išao od rijeke po y(ipsilonu) kroz tunel Učka, pa nakon tunela starom cestom kroz Bolju, Cerovlje, Pazin, Tinjan i do Poreča... Cesta je bila ok, jedino je ovo gore bila iznimka... Za nazad odabrali smo put morskom stranom, od Poreča preko Vodnjana do Pule i onda Labin, Brestova, Mošćenička draga, Lovran, Opatija i Rijeka, odnosno Kastav... Cesta od Poreča do Vodnjana je više nego izvrsna ima lijepih zavoja i dugih, dugih ravnica bez prometa( požalio sa što imam Varadera 125, ne nešto jače).... evo, to bi bilo to, slike možda poslje stavim...

Dok ne stavis slike, ne vjerujem ti... :mrgreen:
 
evo par slika iz istre:

1) otac i majka, 2 zvjerke(ne oni nego motori  :mrgreen: ) i fontana u pozadini.... Poreč, kraj kartinga...
2) motori ispred restorana "Dvi murve", preporučam svakome taj restoran
3) prije početka 10-minutne utrkice...
 
thule_5689 said:
jurčići.... ako vidiš nekoga na Varaderu ili narančastoj hondici x8r, u kožnoj crnoj jakni i shark kacigi, maši....
(y) (y) inače...mahanje je poziv na pivu  :mrgreen: (y)
 
Lijepo, lijepo!

Breva je prekrasan motor, a ova Honda izgleda puno ozbiljnije nego motor od samo 125 ccm  (y)
 
Indian said:
..zgodna runda (y),...daj malo napisi, kak si zadovoljan s tim varaderom,..
ma ja sam super zadovoljan, iako ga imam tek nekig mjesec dana, ali vozio ga je brat, isto prezadovoljan je bio.. ide ljepo, i ne umara, ljepo se vozi... sad ako frend nabavi neku sportivu 125 probat ću i to vozit pa ću znat usporedit i bolje znat o prednostima odnosno manama motora... za sad (11100km) sa motorom nije bilo nikakvih problema što se tiče kvarova...
 
Pa Honda je Honda i nije čudno što nema problema to je normalno da nema.
Ajde kastavci pozdrav z Grobnika!