Divljač -oprez

@ Paf: Ja sam u soku, 140 km/h.. ;)
aaaaaa...ti si uvik u nekom šoku...pa to je najlipsa brzina...ne triba priko...nedavno 185 auto-putem do Splita,al par puta samo...eeeee, a sa si ostao u totalnom šoku... :coffee:
 
aaaaaa...ti si uvik u nekom šoku...pa to je najlipsa brzina...ne triba priko...nedavno 185 auto-putem do Splita,al par puta samo...eeeee, a sa si ostao u totalnom šoku... :coffee:
Paf, znam da si malo stariji od mene, ali ja zbilja želim da završiš ako ne na sportskom motoru, nečemu što vuče na to, barem u nekoj fazi... mislim da bi te jako oduševilo... Mlad si duhom, prijalo bi ti ;)
 
Jos na kraju ce Paf davat lekcije tRRkacima u Carlita i oderat ih sa V-Stromom 😂
ti misliš da se ja zajebavam, ali ja sam totalno uvjeren da će lik kroz neko vrijeme nabavit nešta ala Z1000SX ili S1000XR i šiljit po magistrali na najjače....
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
ti misliš da se ja zajebavam, ali ja sam totalno uvjeren da će lik kroz neko vrijeme nabavit nešta ala Z1000SX ili S1000XR i šiljit po magistrali na najjače....

Ne sumnjam ja nimalo u to :D
 
Necu to komentirati...ali volia bi da svi imate taj moj mladi duh...oli moju glavu... al bi sve stimalo na ovom svitu... ;)


Imam i ja premlad duh xD moram se uozbiljit xD
 
Jos na kraju ce Paf davat lekcije tRRkacima u Carlita i oderat ih sa V-Stromom 😂

Struže zviždaljkom po podu!

Paf na kolinu, iskri iz lakta, iskri iz centralne nogare iskri iz kufera... ŽUTI GROM opravdat će naziv V STORM

Zviždaljka zviždi od suludih okretaja, ne znam jel deklarirana na toplinu, policija u čudu ATRAKCIJA

NVE00035.png


Iz kufera viri blutu zvučnik s alije, deru krenberies na najače


UFFFFFF
 
Tusti fazan prije nekoliko godina,:mrgreen:. Srećom nije bilo pada s motora ali bio sam kompletno prekriven drekom:sick:, a prije oho-ho mali pas u susjedstvu, udarac sa cca 50 km/h, pad s motora, procurio lijevi dekl, napukla ključna kost...
Frend je prije nekoliko godina u popriličnoj brzini sa ZZR 1400 pogodio srnu, bukvalno je skočila na njega:rolleyes:. Motor totalka, slomljena rama itd...On je prošao puno bolje od srne.
20160620_094836.jpg
 
Imam i ja premlad duh xD moram se uozbiljit xD
samo nemoj previse...bees ozbiljnost...nis od toga... naaajlipse ti e kad udje na jedno uho,a odma izadje na drugo ... ;)
 
  • Love
Reactions: SpoRRi
aj' kad se već hvalimo :mrgreen: ;)

3 vrapca (valjda-ostalo samo meso/paperje) u hladnjak
golub na šetalištu kod Korza SB u kacigu
fazan kod Orahovice u kacigu, (valjda samo krilo/rep)
pekinezer (valjda) Levanjska (odšepsao brzo :mrgreen:)
neka veća zmija kod Trilja (u susret mi naišao auto - JBG, pa morao)
crna maca kod Vuke i crni pas, ali autom :unsure:o_O
par konja kod Tomislavgrada, ali za dlaku, iza okuke; huhhhhhhhhh - sreća

e da; iako nema više baš čordi (sreća) po Slavoniji, prošle
godine sam nekakve ponije/magarce i krave razgrtao prema Sv. Juri :)

:unsure: a što vrijedi upozoravati, kad tu nema pomoći, ali eto:
u BiH čopori divljih pasa, po cesti, hrane se strvinama i
iako su jadno i strašno mršavi, jedan je bio 'ko tele ili kangal

stavio sam prije ovaj YT,
nema tu pomoći - moš' se samo stisnut i ako preživiš: OK :cool: i ideš dalje (y)

 
…ne znam da li zbog korone :mrgreen: , većeg raseljavanja neurbanih sredina,
ili ima manje lovaca, ali da:

zaista imam osjećaj kako ima više divljači (y)
 
…ne znam da li zbog korone :mrgreen: , većeg raseljavanja neurbanih sredina,
ili ima manje lovaca, ali da:

zaista imam osjećaj kako ima više divljači (y)

Ima sve to sigurno veze, definitivno je divljači više na cesti (y)
 
Koliko sam ja mušica samo pokupio, dobro je da sam živ.
 
stavio sam prije ovaj YT,
nema tu pomoći - moš' se samo stisnut i ako preživiš: OK :cool: i ideš dalje (y)


Jbt, ovaj je imao sreće...da nevjeruješ! :eek:
 
  • Like
Reactions: DADO+
Ja kad god da krenem da se provozam, vazda mi janje negdje izleti :mrgreen:
Zečevi, fazani, veprovi.....klasika po otocima. Kroz Liku bi znao vidit lisicu ili kunu.
Ne voziš puno van grada ili imaš sreće.
 
Čovjeku(sad je pokojni) doduše sa autom u Karlovcu izleti slon,čovjek ga udari i slomi mu nogu kasnije se dugo natezao sa cirkusom da plati odštetu.
Viš ima i u gradovima divljih životinja:mrgreen: