Dizanje skutera na tocak???

Oggi

New member
Pozdrav! Koliko je tesko podici skuter na zadnji? posto je slabasan meni izgleda teze nego sportski motor? Jel moze neko da objasni kako se to najbezbednije radi, ja ima RUNNER50 i rado bih probao ali ako se pada lako bolje ne jer scoot nigde nije ogreban pa ne bih da mi cena padne za par stotki EUR zbog zajebancije, POZDRAV!!!
 
hmmm..ja to ne volim raditi..ali radim još težu stvar(na prednji ga dižem i furam(vidi slike ispod ima ejdna)ali sam i to prestao raditi jer ću sjebat sve moguće :mrgreen: .
Na zadnji???dizao sam i to baš runnera..al to je bilo slučajno!! i uspio sam...(friziran je bio tako da je to pizdarija)
hmmm..bitno ti je naći trenutak točno onda kada se zapizdi....kad trgne !e onda i ti lega njega trgneš uz gas naravno! :cool: samo zajeb je ako ne držiš zadnju kočnicu jer ćeš opizdit na dupe! i razbit štop svijetla....ako ne i malo plastike.....

a i stavgr je kad ga digneš da ga nađeš u vagi!...znači cijelo vrijeme moraš davat i oduzimat gas....(ne vjerujem da ćeš odmah uspijet samo držeći gas)


ako hoćeš na prednji!
znači..zapizdi se negdje oko 40 50 na sat! onda drži full ravno volan...trgni koljenima u onu plastiku a isto tako spizdi prednju kočnicu! podići ćeš ga...najvjerojatnije....to ej za početak..kasnije ćeš sam skontat s vremenom kako ga dići još više...ili kako furat na prednjem(meni je to jaako teško....ali sam prestao vježbat jer me čist boli kita za to)

sretno! i pazi na plastike :wink:

e da ev ti forum ...jako jako kvalitetan..vidjet ćeš i sam
http://forum.svijetskutera.com/index.php

www.skuteri.tk itd...
 
ako misliš samo iz zajebancije - nemoj! nećeš postići gotovo nikakve rezultate, a ako misliš ozbiljnije u to pomiri se da ćeš svaki dan padati...

evo ti nesto od moje 50cc igračkice:
www.geocities.com/bla_bil/stajaznam/
 
Opa dobra vaga... ti si nas Garry Rotvel ili Woods :)

Bruno jel ga u toj visini ista vracas na kocnici ili ??
 
da...to je iza vage, ali pri brzini od cca svega par km/h tako da je vaga dosta visoko...

ne bih se baš pozivao na woodsa i ekipu...