Dizna za YBR 125

Ok ak ces vecu diznu,al pitaj dali imaju sportsku bregastu.......to sam,mislim,negdje cuo da imaju za takav agregat.......
-je malo cudno,al ako je istina....... (y)
 
Kolko bi otprilike došla bregasta ak ju imaju, baš mi se ne otvara mašina sa 8000km koja radi besprijekorno, ali kad bi bila povoljna cijena bregaste promjenil bi ju.
 
E,nemam pojma......al nemoj mislit da je jeftina..........
Bas cu pitat kolegu,on se nesta petljo oko te bregaste,pa da vidim cijenu......bar otprilike.......
50-100 eura......mislim,bubam bezveze...........vise nego dizna kosta sigurno,vise puta.......
 
Pitaj ga ak zna, znam da ju nemrem nabavit za 100-200 kn, zasad bi stavio diznu ak ju nabavim i gljivu, a poslije možda još neke stvari ak bude love.
 
Ma znam da se ne isplati, skupljam lovu za pRRavu pilu, al cini mi se da cu tesko skupit dok ne zavrsim fax i zaposlim se.
 
Ni sam ne znam, FZ6 mi se jako svida, a prije njega bi mozda kupio rabljeni XT660R, pa ga prodao za godinu-dvije. Sve ovisi o tome kolko cu imat love. Bio bi najsretniji kad bi mogao istovremeno imati u garazi cross motor, hard enduro i neki naked od kojih 600ccm (ili malo vise), ali znam da je to skoro nemoguce. Nadam se da cu ih vozit cim vise u zivotu jer po meni je svaki motor poseban i lijep na svoj nacin. 
 
Naravno.............svi mi želimo po primjerak od svake klase,al ja mislim da bi te fz6 ipak najviše poslužio............ (y)
 
Sportska bregasta osovina za moj xt je 660kn  a xt i ybr imaju iste mašine pa onda razmisli!  Bregastu ću 100% uzet!
 
Diza se moze busit
 
Stršljen said:
dobro jeli diza ili dizNa? :shock: :mrgreen:

A jbg pojeo sam slovo  :jesus:
 
Stršljen said:
dobro jeli diza ili dizNa? :shock: :mrgreen:

Onda sta smo zakljucili?? kako se pravilno kaze? :misli: