Djenka, evo ti aduti za 2007, iliti novi Derbi modeli

joke

Active member
Onaj tko je govorio da mu je simpatičan jedan centralni amortizer na GP 250 sad nek se pokrije ušima, skužili su i u Derbiu da su 2 zakon :mrgreen:. Istom prilikom su ubacili i injection jer euro3 je neumoljiv, a primjenjuje se od 2007.

02.jpg




Jedan novi i svjež predlog, za koji nažalost nemam podrobnije podatke (colaža, zapremnina prtljažnog prostora, težina) ali mislim da cilja na sport klasu (SH; Sportcity). Ime mu je Boulevard, ali daleko je izgledom od starog nositelja tog imena

08.jpg
 
Off-ašu, ne od mene i Joke, nego od ova dva skutera.  :mrgreen: :LOL:

A od mene i Joke, samo je jedan Zakon!
 
Rivi said:
Off-ašu, ne od mene i Joke, nego od ova dva skutera.  :mrgreen: :LOL:

A od mene i Joke, samo je jedan Zakon!
i samo je jedna faca
Ili si faca ili nisi
 
joke said:
Onaj tko je govorio da mu je simpatičan jedan centralni amortizer na GP 250 sad nek se pokrije ušima, skužili su i u Derbiu da su 2 zakon :mrgreen:. Istom prilikom su ubacili i injection jer euro3 je neumoljiv, a primjenjuje se od 2007.




Jedan novi i svjež predlog, za koji nažalost nemam podrobnije podatke (colaža, zapremnina prtljažnog prostora, težina) ali mislim da cilja na sport klasu (SH; Sportcity). Ime mu je Boulevard, ali daleko je izgledom od starog nositelja tog imena

bio vidio. Iskreno, bulevard je prilicno daleko od realizacije, ima 15' kotace za sada. Veseli me početak isporuke GP1 50 open, da se malo umiješa u utrku sa runnerom i SR-om :)
 
djenka said:
bio vidio. Iskreno, bulevard je prilicno daleko od realizacije, ima 15' kotace za sada. Veseli me početak isporuke GP1 50 open, da se malo umiješa u utrku sa runnerom i SR-om :)

Vjerovatno misliš na utrku s Runnerom i NRG-om, SR-a je još davno Ing Škart izbacio iz te trke, nažalost
 
joke said:
Vjerovatno misliš na utrku s Runnerom i NRG-om, SR-a je još davno Ing Škart izbacio iz te trke, nažalost

pretpostavljam da ce se SR vratiti u utrku, cijena je super. Ing kart ima svoje prste u losoj reputaciji aprilije, to je neminovno, ali je primarni problem ipak u apriliji i njenim konstantnim financijskim problemima u zadnjih 10-ak godina uzrokovanih najvecim dijelom velikim brojem reklamacija radi lose kvalitete, ponajvise na ditech masinama na SR-u. U tome je srz problema, jer jos uvijek piaggio nije uspio dignuti razinu postprodajne podrske za apriliu kakvu ima u gileri i piaggiu, niti priblizno, a ljudi se jos uvijek sjecaju ne tako davnih vremena...
 
Iskreno se nadam da ce novi SR opet steci onakvu popularnost kao i stari model. Iako mi je jako zao sto je bivsi uvoznik doprinjeo losem glasu kako ste vec rekli.


Sto se tice derbija...sto drugo reci nego da  nekima treba vise nekima manje da im dođe iz ''guzice u glavu''

nikakav centralni amortizer...

dobro da jos nema napred vilicu tipa aprilije aree ili sf-a...


nije po mom ukusu al vidim da je sve sklopljeno i izrađeno vrlo pristojno
 
sven54 said:
nikakav centralni amortizer...
dobro da jos nema napred vilicu tipa aprilije aree ili sf-a...

nije vezano za skutere, ali jesi vidio one bimote bez vilica sa nekakvim pushmepully rjesenjem :)
gallery_tesi2d_9.jpg
 
rednyaW said:
aj pogle prednje celjusti... aj ko to ozrači bez da skine čeljusti dobi burek  :LOL:
okreneš ga naopako.
Ja ču od mesa