DKS u Mariboru

Macak

New member
Bok ekipa 8)

Ima li netko iskustva sa Kawa dilerom DKS u Mariboru, posto ove godine morao bi tamo servis radit (12.000) na mojoj Kawi.
Htio sam taj servis raditi kod nas, al Kawa Europa mi je dala tu adresu posto bi izgubio garanciju ako ga radim van EU.

Hvala
 
phay said:
Ak se ne varam , svi kod nas uvoze motore od DKS..
Jock.
Imaš mrežu DKS dilera i mrežu Kaptol Cargo dilera.
Evo i popisa: http://www.motoplus-web.com/index.php?option=com_content&task=view&id=265&Itemid=67
 
Medo said:
Jock.
Imaš mrežu DKS dilera i mrežu Kaptol Cargo dilera.
Evo i popisa: http://www.motoplus-web.com/index.php?option=com_content&task=view&id=265&Itemid=67
a onda je valjda tak
 
SaleKT said:
ne bi izgubio garanciju, nazovi u Kms, oni uvoze motore preko DKS-a

Mozda nisam dobro rastumacio situaciju.

Motor je kupljen i prijavljen u Njemakoj, tako da sam se kod Kawa Europe (glavno sjediste u Nizozemskoj) raspitao pismeno gdje mogu kod nas u HR napravit srevis a da ne gubim garanciju, koju imam ukupno 3 godine (bike je prosle godine kupljen), posto cu biti u toj regiji.
Pismeno su mi odgovorili da ako radim servis kod nas, atomatski gubim garanciju i uz to mi dali adresu/broj fona u Slovenije od DKS da samo tamo mogu servis radit, bolje reci samo u EU, gdje je bike i kupljen.
Mislim to nema nikakve logike, ako imas auto pod garancijom, bilo koje marke,  mozes radit kod nas servis i garancija vrijedi, al ocito za Kawa motore to ne ide!

Zato me zanima kako decki rade u DKS i jel netko ima iskustva sa njima.
 
Koliko je meni poznato, DKS ima samo trgovinu, a najbližji servis za Kawl je Kšela u Hočama ili Avto Šiler Maribor-Pesnica-rondo.
Bio sam kod Šilera još kad je radio samo za Suzuki. Ima dosta iskustva ali zbog nedoslednosti ne mogu ga baš pohvaliti. Kšela je za promjenu ulja dobar. Ali to je više automobilski servis (Daihatsu) tako, da ne očekuj baš mnogo iskustva na motociklima za ozbilnije zahvate :(
Sa sigurnošču mogu ti priporučiti Panigaz iz Kranja - TOP SERVICE  (y)