DKW

K@n

New member
Kupio sam jucerm DKW RT 175 thumb_up 1954 godina u sasvim dobrom stanju (bar mehanicki) od prvog vlasnika   Cool  ima tko takav motor ili iskustva s istim fali mi i nest djelova pa ono pomozi ko moze  Misli
 
 
čestitke na motoru (y)
za početak možeš pogledati u plavom oglasniku jer oni koji trže takve motore obično imaju i hrpu dijelova. imaš isto topice "stari motori" i "najstariji motor" i par forumaša koji voze oldtimere pam možeš i njih pitati za pomoć.

e, i da te pitam kak si došel uopće na ideju kupiti tak stari motor?
 
Ha pa nije mi to prvi :)
Imam novi za svaki dan pa reko sto nebi kuipo i stari da imam po cemu šerafat :)
NIsam ga puno platio ca 250 ojro a i motor je kopletan istina da ni dugo vozem ali masina je potpuno funnkcionalna
neznam ima nesta u tim starim ragama :9
Moras ih volit mislim da nece bit veseg gusta nego sjest na njga i zapicit negdje na teren :)
Pa makar stao :) (y)
 
:misli: opet DKW, pa da vam opet dam broj od frenda, koji ima volje za takve masine,  neznam ni ja kolko ih jos ima, al ima djelova za te RT 175,200,250 , pa mu se javi, makar za savjet, a mozda i dogovorite kakve dijlove, neki čenđ i slično, a ima on i te IŽ kombinacije, za jedan sam siguran, a kaj sve još ima po kutijama, to vjerojatno ni on nezna....
mob: 0917808711 Ljubo, mislim da su mu trenutna zanimacija neke NSU Prima V dogadjanja, tak da bi ti moglo biti povoljan kaj se DKW-a tiće.... (y)
:D e i pogledaj na :

www.tdm-oldmoto.com


PS. to je ovajna slici  kaj felgu drzi....