DMC moto

roby5 said:
i koliko te je koštala ta usluga ? Dal voze motore i iz Italije ? npr. ja nađem motor na netu u sjevernoj It a oni ga dovezu i sve obave do registracije.Kolko bi okvirno koštala ta usluga ? naravno ne računamo posebni porez i homologaciju (to ja plačam)...

bencony vozi motore iz italije, ak se ne varam, pa probaj tam mozda
 
Baby Nexus said:
bencony vozi motore iz italije, ak se ne varam, pa probaj tam mozda
Oni mi nisu baš sjeli, pametuju oko običnog spreja za lanac a di bi tek oko nabave motora  :mrgreen:
 
roby5 said:
i koliko te je koštala ta usluga ? Dal voze motore i iz Italije ? npr. ja nađem motor na netu u sjevernoj It a oni ga dovezu i sve obave do registracije.Kolko bi okvirno koštala ta usluga ? naravno ne računamo posebni porez i homologaciju (to ja plačam)...

ne znam da li voze iz Italije, to vidi s njima. Računaju kao i svi, cca 2kn/km, sama usluga odrade carine, homologacije i svega do registracije cca 100€. Meni je to bilo jeftinije nego da sam se sam s tim zezao, i vrijeme i živci...i sigurno bi mi falio jedan papir :D
 
Grafit ljudi te spaae trosenja para a ti tako cccc


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
darko_b said:
Grafit ljudi te spaae trosenja para a ti tako cccc


Sent from my iPhone using Tapatalk
hehe već je na motoru 3000 km više  :wink:
 
Pozdrav,

da li je bio netko u zadnje vrijeme tamo ili je eventualno kupio motor kod ovog dilera? Kakva su iskustva sada s njim?
Gledam na njuskalu par v-stroma ima koje bi htio pogledati.
Vidim da su svi uvoz i pretpostavljam da ih se treba ic gledati u sloveniju.
 
grafit said:
usput još jedna neuspjela kupnja u ZG ,prijtelji pogledali motor dogovorio sve jer vlasnika osobno poznaje moj prijatelj ,i ponovno poruka sory prodan motor ,dan prije.Nakraju kupio motor u Rijeci dogovorio se sa čovjekom u četvrtak ,danas ga pokupio .Ove fore tko prvi njegov motor su istrcane ,nekad je dogovor bio dogovor sad je to sve k...c i od ljudi i dogovora !
Moram se nadovezati, imao sam 48 svojih motra preko 500 ccm a nesto sam i uvezao, od tih dogovora se ne živi, kada prodaješ motore , prodaš ih prvom tko dode, kapara braci pa onda imaš mir..

Sad prodajem stanove u svojoj zgradici, sta da vam kažem ekipa, svaki dan me netko pokušava masirati za cijenu ili zamjenu koju nisam naveo kao opciju, ljudi su kreteni, de čitaj oglas jel......

Pozzz svima.
 
Od tad sam prodao i kupio par motora bez sličnog iskustva,valjda sam staromodan jbg
 
Btw motor se ne kupuje preko telefona nego se dođe pogledat i kapari se ako te zanima...takvih kupaca me je zvalo pun kurac kaj sigurno kupuju pa ne dojde ni pogledat motor nego pita za zadnju cjenu preko telefona :LOL:
 
grafit said:
usput još jedna neuspjela kupnja u ZG ,prijtelji pogledali motor dogovorio sve jer vlasnika osobno poznaje moj prijatelj ,i ponovno poruka sory prodan motor ,dan prije.Nakraju kupio motor u Rijeci dogovorio se sa čovjekom u četvrtak ,danas ga pokupio .Ove fore tko prvi njegov motor su istrcane ,nekad je dogovor bio dogovor sad je to sve k...c i od ljudi i dogovora !

Da, davno to nije vise tako...
 
mac.airbrush said:
Btw motor se ne kupuje preko telefona nego se dođe pogledat i kapari se ako te zanima...takvih kupaca me je zvalo pun kurac kaj sigurno kupuju pa ne dojde ni pogledat motor nego pita za zadnju cjenu preko telefona :LOL:
negativno gledš na ljude i poosao ,komentiraš a da nisi ni pročitao početni post
 
mac.airbrush said:
Btw motor se ne kupuje preko telefona nego se dođe pogledat i kapari se ako te zanima...takvih kupaca me je zvalo pun kurac kaj sigurno kupuju pa ne dojde ni pogledat motor nego pita za zadnju cjenu preko telefona :LOL:

Ja sam tak pito jednig naseg za zadnju cjenu preko fejsa...motor je u njemackoj...

Inace nije u stanju decko stavit 4 slike iz istog vremena...
Na jednoj ima slider, na drugoj nema...jedna je slikana po mraku, druge 3 po danu...

Al mi je odma naglasio (kad smo se culi prvi put) da znam da cjena na zimu i proljece nije ista...da bi ga digo za tjedan dana za 50e iako je jos uvijek zima...

Mislis da bi ja sad trebo napravit 1000+km da bi ga pito za zadnju cjenu?

Jednostavno stavis par 100e vise nego mislis dobit...
U cem je problem?
 
mac.airbrush said:
Btw motor se ne kupuje preko telefona nego se dođe pogledat i kapari se ako te zanima...takvih kupaca me je zvalo pun kurac kaj sigurno kupuju pa ne dojde ni pogledat motor nego pita za zadnju cjenu preko telefona :LOL:
naravno da se ne kupuje preko telefona, ali za sve preko 100 km tražiš dodatni info, slike i definira se cijena, tako bar rade ozbiljni kupci, a ozbiljnom prodavatelju koji ne mulja to nebi trebao biti problem (y)
 
MOONSHIELD said:
naravno da se ne kupuje preko telefona, ali za sve preko 100 km tražiš dodatni info, slike i definira se cijena, tako bar rade ozbiljni kupci, a ozbiljnom prodavatelju koji ne mulja to nebi trebao biti problem (y)
(y)
 
MOONSHIELD said:
naravno da se ne kupuje preko telefona, ali za sve preko 100 km tražiš dodatni info, slike i definira se cijena, tako bar rade ozbiljni kupci, a ozbiljnom prodavatelju koji ne mulja to nebi trebao biti problem (y)

Rjetko kad zboris ovak pametno... :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
naravno da se ne kupuje preko telefona, ali za sve preko 100 km tražiš dodatni info, slike i definira se cijena, tako bar rade ozbiljni kupci, a ozbiljnom prodavatelju koji ne mulja to nebi trebao biti problem (y)

Btw ...ozbiljan kupac ima nofce u depu i ide gledat motor pa onda pregovara o cjene a ovo ostalo su jebivjetri....ima 4000€ u đepu a gleda motor od 5000-6000€ :LOL:
 
grafit said:
negativno gledš na ljude i poosao ,komentiraš a da nisi ni pročitao početni post

...možda si u pravu sto se tice mog pogleda na ljude a možda i nisi...ja ti samo iznosim svoje iskustvo !!!
ja gledam po sebi dami se motor cini jako povoljan i da je na slici u super stanju ako nemam nofci necu na zvat na oglas i zajebavat ljude (y)
 
mac.airbrush said:
Btw ...ozbiljan kupac ima nofce u depu i ide gledat motor pa onda pregovara o cjene a ovo ostalo su jebivjetri....ima 4000€ u đepu a gleda motor od 5000-6000€ :LOL:
zato i ostavljaš 100 eura kapare jer si pun ko brod :LOL:
u životu nisam bez novaca išao kupovati auto ili motor i ostavljao kapare, a kupio sam ih poprilično puno, niti sam na licu mjesta rušio cijenu koja je bila dogovorena telefonski (y)
 
Ne znam kako je kod vas ali kod mene dogovor i dalje vrijedi i nije mi problem nekom odgovoriti da imam dogovor i da se strpi dan, dva do kad je unaprijed dogovoren rok. Isto tako mogu kupiti i prodati preko telefona, nije mi problem niti pitati za cijenu niti kad mene netko pita....osim ako ne napisem u oglasu da je cijena fiksna. :mrgreen: