DMC moto

črnomerec said:
daniju je najlakše,u mašti može i sa kaparaom i bez

Pa da...
Tak i sexam...
S kojom god ocu sam... :LOL:
 
mate said:
Ne znam kako je kod vas ali kod mene dogovor i dalje vrijedi i nije mi problem nekom odgovoriti da imam dogovor i da se strpi dan, dva do kad je unaprijed dogovoren rok. Isto tako mogu kupiti i prodati preko telefona, nije mi problem niti pitati za cijenu niti kad mene netko pita....osim ako ne napisem u oglasu da je cijena fiksna. :mrgreen:

To je ok...
Sam se nemoj srdit na nas koji ne znamo sta znaci fixna cjena... :mrgreen:
 
Kajaznam, ja nikad s nofcima u depu nejdem gledat motor. Lijepo dodem pogledat motor bez lipe u depu, hocu probnu voznju, pogledam dokumente i kazem da cu se javit drugi dan. O cijeni ne pricam na licu mjesta. Nazovem drugi dan i ponudim onoliko koliko mislim da motor vrijedi.

Nijedan motor nisam kupio tak.


Zadnja dva sam kupio na rate, s pocekom.  :mrgreen:

Mudraci.

A ti mateo teraj u it, taman za dva tjedna ce bit mjesta i volje. :0648: I nemoj da mi materijal za restauraciju dode, kupi kaj ti kovatt kaze, on je pametniji od tebe, zna o motorima vise od tebe i bolje se vozi  :0648:
 
MOONSHIELD said:
zato i ostavljaš 100 eura kapare jer si pun ko brod :LOL:
u životu nisam bez novaca išao kupovati auto ili motor i ostavljao kapare, a kupio sam ih poprilično puno, niti sam na licu mjesta rušio cijenu koja je bila dogovorena telefonski (y)

a od kud ti to da ja ostavljam 100€ kapare :shock: :shock:
 
EnduroLab said:
Kajaznam, ja nikad s nofcima u depu nejdem gledat motor. Lijepo dodem pogledat motor bez lipe u depu, hocu probnu voznju, pogledam dokumente i kazem da cu se javit drugi dan. O cijeni ne pricam na licu mjesta. Nazovem drugi dan i ponudim onoliko koliko mislim da motor vrijedi.

Nijedan motor nisam kupio tak.


Zadnja dva sam kupio na rate, s pocekom.  :mrgreen:

Mudraci.

A ti mateo teraj u it, taman za dva tjedna ce bit mjesta i volje. :0648: I nemoj da mi materijal za restauraciju dode, kupi kaj ti kovatt kaze, on je pametniji od tebe, zna o motorima vise od tebe i bolje se vozi  :0648:

Ako idemo ovaj tjedan onda imas samo montazu stitnika kilera i carape, novi je. :mrgreen:
 
ma sve 5 kod mene i pohvale...u njega sam uzeo motor..prije toga dobio sve detaljne slike motora,sve sitnice..vidio da je ok poslao kaparu..došao..vidio uživio,upalio....ostavio ključ,iskeširao..riješio papire popodne se odvezao ..sutradan riknuo akumulator(neš ti..jebga desi se)  :LOL: dali mi novi zapakirani i vozi haha.
 
Faber said:
ma sve 5 kod mene i pohvale...u njega sam uzeo motor..prije toga dobio sve detaljne slike motora,sve sitnice..vidio da je ok poslao kaparu..došao..vidio uživio,upalio....ostavio ključ,iskeširao..riješio papire popodne se odvezao ..sutradan riknuo akumulator(neš ti..jebga desi se)  :LOL: dali mi novi zapakirani i vozi haha.

Da li si motor gledao u Hrv ili si isao u Sloveniju?
 
Motor je dovezen u Hrvatsku pa sam ga kod nas pogledao

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Pa ima on dosta motora u HR, a ak baš hočeš, dofura u HR. Bar je tak menirekao kad sam dogovarao da dođem pogledati. Ustvari, čovjek veli "Ako nije u zg,recite  ranije pa odem po njega". Onaj koji samja kupovao je bio u ZG. Došao, vidio, dao kaparu i Damir riješio sve papire, kombijem mi ga dofurao do stanice za tehnički radi registracije i to je to. Damir je skroz ljubazan i susretljiv. Ponovo bi otišao do njega kad bi mijenjao motor. Što se tiče kilomentara i motora....praksa je da se skidaju hehe, ali ne vjerujem da se Damir bavi time (najiskrenije ne vjerujem), no slovence nisam upoznao:).
 
Pa da..ja sam prvo vidio oglas..onda slike sto su mi u Sloveniji poslikali..onda sam dosao u Zagreb..a priie toga dao kaparu.No da mi se nije nesto svidilo uzeo bih drugi motor.(bar 3 gsra su bila).

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
kupio sam kod njih prošle godine maksi skuter koji je bio baš sačuvan i u dobrom stanju, uglavnom bio sam jako zadovoljan kupnjom...imao sam ga pola godine i za to vrijeme napravio 4000km i prodao ga. sad tražim nešto veće i opet gledam kod njih... nije mi jasno kako je u pola godine motor izgubio 50.000km. ne kužim čemu to skidanje km a na izgled su im motori u dobrom stanju. pa kupio bi ga i sa tih 100.000km ako je stanje dobro. možda griješim i nisu isti motori:cool:


i "drugi" motor

 

Attachments

  • usporedba.jpg
    usporedba.jpg
    2.2 MB · Views: 0
Njih su več par puta uhvatili na djelu oko skidanja kilometraže.
Sječam se ne dugo nazad primjera gdje je kupac motora našel stari oglas iz ITA i stupio u kontakt sa prijašnjim vlasnikom u ITA..
Ispostavilo se da je kilometraža bila skinuta isto na pola i to iz povelike cifre kilometara.
Dečki kad skidaju..skidaju onak za praf :)
Ma sve su to isti lopovi i ista taktika.. kupuju solidno očuvane motore sa velikom kilometražom i onda ..čiščenje lickanje,vračanje kilometara..i kaj je najvažnije.. mogučnost financiranja.
Tu onda svi padnu,ah fino..idem tam..zaavršim papire..dva potpisa, dobijem garanciju i hop evo me več fino kruzam okolo.
Ruku na srce... skoro pa svaki motor ako je bio normalno održavan i tipa turer,veliki enduro itd.. vožen na duge relacije bez nekog forsiranja može bez problema napravit 200tkm bez nekih poteškoča.
I kaj je onda njemu dat mjesec,dva ili 1000km garancije.. a kad ga smulja zaradi finu lovu.
 
  • Like
Reactions: črnomerec and Luke
dal se za motore ko i za aute moze provjeriti povijest preko sasije?
ima neka stranica (ne znam napamet) di za nekih 10E dobijes izlist cijele povijesti auta (km, nesrece, udesi, zabiljezeni servisi... itd)