Dobar(posten) mestar u splitu?

jozy

New member
Evo situacija je ovakva: motor je gs 500 e, 1994. godiste, prisa 55 ijada km. Sumjam da je na motoru ikad ista bilo radeno (minjane su samo svicice, ulje i filteri i ostali potrosni materijal) motor radi ok, al bi ga isto volio odnit malo na dijagnozu. Moze li mi iko preporucit dobra mestra za motore da mi to malo rastavi, prigleda i kaze sta bi po potrebi tribalo napravit, a da me ne zajebe i da ne naplati papreno?
 
Čim ga mora otvarat da bi to naplatio te zajebae, jer sve se može provjeriti bez da ga otvaraš. Pogotovo kod Suzukia kojem nema biti šta :) vjerojatno treba promjeniti faz lanac i to se odma čuje.
Najbolje je odnjeti ga nekome koga znaš, jer ni jednom serviseru nije drago davati garanciju na nešto tek tako. Bitnije ti je da sam provjeriš one stvari iz članka http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=142
Ako si pristojan odi Blaževiću (prvo bez motora, pitaj možeš li ga dovesti...)
 
Ja mislin da si me krivo svatio. Ja ne kupujen taj motor, ja ga imam. Samo bi gs tio odvest na manji servis da mi ga malo postela, ocisti karburatore, i pogleda ima li potebe za kakvim vecim intervencijama( stelanje ventila, stelanje il zamjena faznog lanca, itd)
 
aha :)
Odgovor je opet isti, odi u njega i pokazi da volis motor, da se razumis ponesto (ali pitaj sta ti nije jasno) i mozes povoljno proci...
 
jozy said:
Mozes mi objasnit bi je njegov servis jer ja neznan?
Jako teško :) nije baš na ruku...
Otprilike kad ideš put hotela Lav, pa jedno 50 metara prije njega, a 8 metara nakon BUS stanice, skreneš sa glavne ceste lijevo. Onda pravo tim putem dok ne dođeš do kraja tj. zemljanog puta (oko 100 m) Tu ćeš na lijevo vidjeti malu uličicu između obiteljskih kuća dužine 9 m, popneš se uza nju i nastavi desno. Opet ideš do kraja gdje skreneš ljevo na malo veću uzbrdicu. Pri kraju te uzbrdice je sa lijeve strane servis, a sa desne videoteka (ako bi tražio upute od koga...).
8)
 
Koji labirint, iman osjecaj da cu se izgubit, al fala svejedno! :cool: Ako ima jos kogod kakva mestra bio bi zahvalan!
 
Ja ću ti to bolje objasnit:
kreneš prema Lavu (ako ne znaš di je Lav e onda j... ga), prije Lava i Bus stanice ima veeeeliki natpis sa lijeve strane Fabio pizzeria (ima ti i veliko parkiralište tako da ne moš falit). A ko se i tu izgubiš pitaj tu svi znaju di je Blažević.
Dakle da se vratimo, prema Lavu, skretanje lijevo prije Fabio pizzerie, produžiš naprid 150 m do velikog natpisa sa lijeve strane Market IVEKK i skreni lijevo, nakon 15 m samo skreneš lijevo u dvorište od Blaževića. Prosto ko pasulj. Ako stvarno ne znaš to nać, javi se na pp pa ćemo nekako organizirat!
 
E sad isprintaj ovaj topic kad budeš išao pa javi jesi uspio. Nisam bio dugo tamo, ali mislim da sam malo preciznije opisao ;)
 
Ibiza said:
E sad isprintaj ovaj topic kad budeš išao pa javi jesi uspio. Nisam bio dugo tamo, ali mislim da sam malo preciznije opisao ;)

Ja često prođem tu al bogami ni ja ne bi naša na taj način! :mrgreen: :D :D :D
Čim čoviku staviš previše tih livo, desno, malo naprid pa skreni, nema od toga ništa, znam iz iskustva! Ko će to zapamtit!? :D :D
 
Ja bi rađe to odnia kod ćunia, on baš održava nekoliko GS-ova, i nebi se tia zaletit :oops: , ali mislin da GS nema razvod preko faz lanca :?
 
jokezakon said:
Ja bi rađe to odnia kod ćunia, on baš održava nekoliko GS-ova, i nebi se tia zaletit :oops: , ali mislin da GS nema razvod preko faz lanca :?
Ne i ne. Tog lika je uhvatila muka kad sam mu donio starog GS-a i jedva ga je prihvatio raditi. A kad ga je i "napravio" odma sam morao ići kod drugoga :!:
(ako mislim na istoga - onaj nasuprot brodogradilišta..)
 
Pozdrav.
Vidim da ovdje ima nekoliko Spličana ili se varam a ako da onda molim bez ljutnje jer imam i ja jedno pitanje za vas.
Koji je po vama najozbiljniji i najkorektniji i najiskusniji servis u Splitu?
I da zna napravit svoj posao kako spada.
Pozdrav mom najdražem gradu. :cool:
 
Za koji motor?... ima par dobrih servisa, al recimo da ih se može podilit po motorima.
Recimo:
Piccilo za Yamahu (jel vidite šjor Nikica da vas pohvalim !? :D :D :D )
Blažević za Kawu i Suzukija!
Al vjerovatno su dobri i za druge motore, ne samo ove.
Za Hondu je ionako Šagin servis, al osobno nemam još iskustva sa njima da bi nešto konkretnije reka, mladi su, ljubazni i zasad sve u redu! :D
Ovo su moji favoriti: to ne znači da nema i drugih dobrih, al sa njima nemam iskustva pa ti ne mogu ništa reć! :D
 
katunarić,on drži yamahu.prije je servisira i piaggia.
ima još jedan koji je tek u otvaranju. momak koji ga otvara ima iskustva radija je skoro u svim servisima u gradu.pouzdan i kvalitetan.brine se i za moju hondu :D :cool:
 
...sta se tice Ćunija, njegovo je znanje neupitno u sirim razmjerima...
...ostalo su nijanse, a to sta nece da uzima svasta, pa zasto bi, kad je vec kopalo po motoru 15 ljudi to je jako nezgodno radit!