Dobar serviser za Harley u Hr ili Slo?

Harleya po Dalmaciji ima preko stotinjak komada sigurno, puno moreplovaca, dobra para, a kome nije jednom zapelo za misao ubost dobrog harleya i lagano kruzat po magistrali....

Dodaj dugu sezonu vožnje tome, plus ima sigurno BiH harleya, Dubrovnik.... svima je bliže nego Zagreb ako hoćeš u ovlaštenom servisu.

Računicu koliko je potrebno motora za servis ne znam, ali customization također ima veliki utjecaj kod harleya, tako da se i tu otvara mogućnost.
 
Evo da se nadovezen na ovo pitanje
Takoder Harley sad ima manjih i pristupacnijih modela a ne zaboravimo da igraju i na onu kartu "way of life". Tako da mislim da ce dosta lijecnika,odvjetnika i ostalih ko ima neku kintu posjetit salon barem iz radoznalosti.
Mislim da motora,plus Hercegovina,ima dosta u Dalmaciji.
Mislim 2014 da je Harley proda najvise motora u Hrvatskoj
 
triumf said:
Takoder Harley sad ima manjih i pristupacnijih modela
(y)
istina ima manjih modela a da nužno ne izgledaju low cost - poput 48, 72 koji su zaista i pristupačni, a opet konkretni motori + u zadnje vrijeme kome smeta krom, dobar dio modela u ponudi ima i "zacrnjenu" verziju + naravno, mogućnost personalizacije u beskonačnost + outfit vozača itd.

(y)
 
James1100 said:
A koliko kosta onaj indijski vodenjak od 750 ccm?
59900 kn
https://www.facebook.com/HD.Zagreb/photos/a.206152802801036.50357.181605151922468/1160108860738754/?type=3&theater
 
Pa cijena je cisto simpa. Je da ga nikad nebi kupio, ali nekome tko nije toliko zagrizen kao ja, ipak gore pise Harley za 60 k kuna.

Trebalo bi ga malo pogledat u kaj se da preslozit  :mrgreen:
 
James1100 said:
Trebalo bi ga malo pogledat u kaj se da preslozit  :mrgreen:
Sic, zadnji blatobran, auspuhe i volan odma CAP dole :mrgreen:
Masku bi i prebolio čak  :mrgreen:
 
James1100 said:
Pa cijena je cisto simpa. Je da ga nikad nebi kupio, ali nekome tko nije toliko zagrizen kao ja, ipak gore pise Harley za 60 k kuna.

Trebalo bi ga malo pogledat u kaj se da preslozit  :mrgreen:
Baš sam vidio ovu sliku na fejsu:
15326038_1174820565934250_7196352648508090994_o.jpg

Izgleda mi ok,al mi se ipak drugi Harleyi više sviđaju,najviše Seventy Two.
 
Ma ni meni nije sad nekaj super,nego više samo kao primjer kak ga se može preradit.Nije loš,ali nije mi niti nekaj posebno dobar,onak ok.
Kad bi imao dosta love,ja bi vjerojatno uzeo Seventy Two ili možda Wide Glide.