Dobre prilike u oglasima

Niko nije tebi reka da si sralo, zajeb ili bilo šta.

Samo san reka da mi (znači meni) taj prekidač govori nešto o vlasniku i načinu održavanja motora i da je to nešto šta bi mene odbilo od motora. Imam iskustva s takvima (doduše na brodovima), u pravilu pokvareni/potrošeni dio stavljaju ovim redom -kina, zamjenski, ako nema onda rabljeno OEM, OEM jedino ako stvarno nema nijedne druge alternative.
Naravno, ostavljam prostora da možda i nisam u pravu...
Jbg onda 80% motora u Hr ne triba ni pogledat jer mahom svi za USB punjač naprave neku svoju kemiju,mene bi recimo odbilo isti sekund spajanje na žice pokazivača brzine i usb punjača...
Na aku mi je ok s tima da ima neki on/of prekidač.Najbolje riješenje mi je uređaj na koji se sve spaja i koji pusta npr. punjenje nakon stabilizacije napona.
Ima ga u Novemi i košta cca 500 kn plus 100 kn za spajanje u njih ako nisi stručan (bar je tako bilo do sad)
 
Evo kako san reka,prvi kupac koji je doša viditi FZ-8 ga je i kupija 😉

P.S. i to za cijenu koja je istaknuta na oglasu 😁
 
prilika za 10 tisuća eura??
da je u stanju top topova ne vrijedi ni približno toliko, a cigan ćuning vrijedi točno tolko kolko je stavil cijenu
 
ma nebi ja to govno s frgazerima više ni da je đabe
ali si moreš ti kupiti dok ti turčin isplati trinajstu plaTu, to bu ti taman
 
prilika za 10 tisuća eura??
da je u stanju top topova ne vrijedi ni približno toliko, a cigan ćuning vrijedi točno tolko kolko je stavil cijenu
Tak si i ja nekaj mislim, da je baš top stanje i sve original onda je to neka druga priča.
Ali da mogu volio bi jedan takav top primjerak imati u garži makar me inače ne privlače stari motori ali ovaj mi je kao bivšem Kawasaki fanu baš onak :cool:
 
Koliko ja vidim,piše 10.000 Kuna.,ili 1.327 eur... di vi vidite 10.000 eur,ja neznam...ali vjerovatno vridi ova prva cifra,bar za djelove...
 
  • Like
Reactions: pikacu79
ne mogu na žalost više zumirati
nemoj više pušiti te droge
 

Attachments

  • Screenshot_20230227_201534_Chrome.jpg
    Screenshot_20230227_201534_Chrome.jpg
    130.9 KB · Views: 0
  • Screenshot_20230227_201457_Chrome.jpg
    Screenshot_20230227_201457_Chrome.jpg
    336.2 KB · Views: 0
  • Haha
Reactions: Paf
napisao sam da je to jedina realna cijena par postova iznad
nemoj pušiti droge ili barem izbjegavaj internete dok si u deliriju
 
  • Haha
Reactions: cadjo and infinity
napisao sam da je to jedina realna cijena par postova iznad
nemoj pušiti droge ili barem izbjegavaj internete dok si u deliriju
Na čemu si ti... ko tebe spominje direktno ... ja napišem kako je...