Dobre prilike u oglasima

Neznam dal je to samo meni jer mi je taj duke top, al auspusi su kriminal...koliko vidim serdarevic tri oval za na bok, okrenuti 🙄
 

Attachments

  • Polish_20230428_153945830.jpg
    Polish_20230428_153945830.jpg
    836.3 KB · Views: 0
pa njega bi trebalo preklinjati da proda taj motor i jos mu nadoplatiti 1000 eura sto ti se smilovao i prodao ti ga…
cuj ne bi volio da ga kupi neko ko ne zna o tom modelu 😂
nista pozurite dok se ne predomisli

Pa cak je cijena i korektna... ako uzmemo u obzir stanje u oglasnicima i da nekakav 20+ godina star XT600 sa vise od 50k km je isto tu izmedju 3-4k eura
 
Pa cak je cijena i korektna... ako uzmemo u obzir stanje u oglasnicima i da nekakav 20+ godina star XT600 sa vise od 50k km je isto tu izmedju 3-4k eura
Ja platio 2019 svoj xt600 tb3 1991 s 36k km od 1 vlasnika s 36k km svi sarafi original i niti jedan ostecen za 14 500kn... Xt600 moze za 4k eura ali da je 43f ili 2kf i stanje top ali takvi su rijetki i u Italiji kod nas nema...

A jbg ako za 4 godine staru t7 pitaju 9500e onda i nije tako losa cijena ktm-a.
 
Pa cak je cijena i korektna... ako uzmemo u obzir stanje u oglasnicima i da nekakav 20+ godina star XT600 sa vise od 50k km je isto tu izmedju 3-4k eura
ma moj komentar se nije odnosio na cijenu, nego na ove klasicne price: prodajem ako se ne predomislim, ne bi volio da bilo ko kupi, teska srca prodajem itd. itd…
 
  • Like
Reactions: prpa and Dene
ma moj komentar se nije odnosio na cijenu, nego na ove klasicne price: prodajem ako se ne predomislim, ne bi volio da bilo ko kupi, teska srca prodajem itd. itd…
Hahahahha.. Aha tooo!

Ako je to u pitanju imam jedan dobar onda:


Znaci stoji vec od sijecnja tu...
Ja sam zvao kad je dosao u oglas, pa je bilo upravo to, ba bi, pa nebi, pa ce odluciti, pa ce razmisliti... Pa da ga zovem za 2-3 dana i tako to...
I na kraju kao prodati ce, cak ni cijenu nisam spustao ni nista.
Uzeo lovu, uzeo kacigu i opremu, sjeo u auto iz Rijeka i gas Zagreb.

Dolazim kod covjeka doma i evo uvodi me u garazu pokazuje motor i ja rekao odlicno, vadim lovu, kupoprodajni ugovor i tako... Kaze on meni, ma znas ipak ga ne bi prodao.... :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
I onda krece prica, pa znas imam ti ja i nesto drugo, pa ako ces vidjeti... pa zao mi je sto si dolazio, pa dati cu ti lovu za cugu jer si iz Rijeke do Zg dosao... itd...

Koju posluku porati? :mrgreen:
 
Neznam dal je to samo meni jer mi je taj duke top, al auspusi su kriminal...koliko vidim serdarevic tri oval za na bok, okrenuti 🙄

Hebeni su topovi haha 😁

Imao ja takvog Duka pred 15-ak godina sa ATD Dubravcic topovima al su lipi bili za razliku od ovih cuda...


46AA1AF1-21D5-4185-AF63-92EE1BB58CEB.jpeg
 
Da da, bili se nesto dogovarali za kupnju jos na onom forumu motoscena, neznam jel jos postoji taj forum

Ne postoji taj forum 10 i bolje godina. A nisam dugo ni Blekija vidio... ne znam jel jos u motorima?

Duka sam prodao negdi u Karlovac tamo cca 2008