Dobre prilike u oglasima

Bila bi super da se sve brise osim odgovora sa linkom na motor. Ako nema linka, delete radi :mrgreen:
 
chemb0018 said:
Nije ni lova uvijek rjesenje. Ja trazim motor vec mjesec dana(naravno da je jeftin i po mojim kriterijima dobar :D ) i nista,lovu imam ali svi drze zacrtanu cifru i gotovo. Nije mi hica tako da mogu cekat dok ne uleti nesto ispod cijene...


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk ;)

Kaj tražiš i do koje love?
 
chemb0018 said:
Iskreno to je i meni bitno,je*es estetiku to uvijek lako rjesim. Sto ce mi motor koji je slika,a ispod sve u rasulu?! Svi imamo drugacije kriterije ali meni je estetika najmanje vazna...


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk ;)
daj baci sliku od cure ili zene da vidimo jesi li principijelan  :mrgreen:



 
M12 said:
dobro je relativan pojam... ako cemo uzet KINGA onda vazno da je rama dobra, masina uredna, ima kotace, volan... pali i vozi... a za estetiku ko jebe  :jesus:

vidim prati se na nastavi, jos malo i postat ces pravi tataratirac    :jesus:  :mrgreen:


ko mene u selendri kazemo nije zlato sve sto sja, zna se sta je na motoru skupo i sta mora bit uredno sve ostalo je podlozno improvizaciji za smijesnu lovu ( citaj za eksere )  8)

u svom visegodisnjem moto stazu nisam jednom svjedocio kad neandertalac kupi bren nju oplate a ispod njih groblje ;)
izgled i sminka prodaju motor - jelenima  :mrgreen:
 
a najbolje je kupit pic pic pilu ko iz dućana  :mrgreen:

svaki bajker koji iole drži do sebe vozi motor u ORIGINAL stanju jerbo već i babe s mljekare kuže kaj je bilo farbano  :mrgreen:
 
milanche said:
daj baci sliku od cure ili zene da vidimo jesi li principijelan  :mrgreen:

hahhahahhaha...sretno slobodan,ali kad je to u pitanju volim malo bolje izabrati
 
KING RR said:
Procitaj jopet posljednji pasos moto psalama gore evidentisanog  :mrgreen:

hoćeš reć da moj motor nije savršen.
puj serem ti se u čarapu  :jesus: :LOL: :mrgreen:
 
Svaka roba ima svog kupca, jelena ili kako god  :mrgreen:
Slažem se da vanjski izgled ne mora davati pravu sliku stanja, kriteriji su različiti, ali u većini slučajeva ako je motor uredan izvana (original), vjerojatno je i iznutra. Za potvrdu treba složiti i sliku o vlasniku, u većini slučajeva se sami uhvate u laži, pa ispadnu jeleni  :LOL:.
Kod kupnje polovnog motora uvijek je lutrija, tko može garantirati da se iza ugla neće dogoditi sranje...
Uvozom će kod nas doći sve više ulickanih groblja, zato kupujmo hrvatsko!  :peace:
 
Enigm@ said:
Svaka roba ima svog kupca, jelena ili kako god  :mrgreen:
Slažem se da vanjski izgled ne mora davati pravu sliku stanja, kriteriji su različiti, ali u većini slučajeva ako je motor uredan izvana (original), vjerojatno je i iznutra. Za potvrdu treba složiti i sliku o vlasniku, u većini slučajeva se sami uhvate u laži, pa ispadnu jeleni  :LOL:.
Kod kupnje polovnog motora uvijek je lutrija, tko može garantirati da se iza ugla neće dogoditi sranje...
Uvozom će kod nas doći sve više ulickanih groblja, zato kupujmo hrvatsko!  :peace:

Zakaj imam osjecaj da nekaj pokusavas prodati :mrgreen:

Odi na Hrelic nedjeljom pa bus vidjel tisuce grobova od auta koje specijalci pokusavaju uvaliti jelenima.
Svi ti grobovi su istovremeno i u oglasnicima. Nema ti tu pravila, rvacko ili dojčland-import. Treba otvoriti oci i imati malo srece  (y)
 
Na prvu tema izgleda dobro,ali podložna je beskonačnim manipulacijama,pa će ubrzo krepati ili se pretvoriti u birtiju... :?
Npr.da li je ovo prilika ?
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/suzuki-gsxr-1000-k5-999-cm3-oglas-3712521
...ili zbog cijene ipak nije ??? :misli:
PRAVE prilike uopće ni ne stignu do oglasnika,pa se neće niti naći u ovoj temi... :jesus:

                                                            :closed:
 
Sta ja znam, 500 eVra bi mu dao ima taman tolko aluminija na njemu da se pokrijem kad istekne rega  (y)
 
KING RR said:
Sta ja znam, 500 eVra bi mu dao ima taman tolko aluminija na njemu da se pokrijem kad istekne rega  (y)

Realno ne bi ni toliko  :mrgreen: