Dobre prilike u oglasima

To je motor razvijen od BMW-a, za njih ga proizvodi tvornica Rotax, i to je standard kod BMW-a već jako dugo (oglašeni motor je 2007!, a ima i starijih...), za taj motor to je skoro nikakva kilometraža...
 
nemoj se nervirat, sve bu ok...najjaci si na forumu..najjaci, daleko..bas ono, nitko ti nije ni blizu..nemoj samo prebit neko dijete ili zenu, da izbacis sve frustracije iz sebe :mrgreen:
 
neću, bude se tvoj stari za to pobrinuo, samo da čuje riječ protiv svojeg sineka ili šuplje cijevi s titanskim popnitnama 😎
 
To je motor razvijen od BMW-a, za njih ga proizvodi tvornica Rotax, i to je standard kod BMW-a već jako dugo (oglašeni motor je 2007!, a ima i starijih...), za taj motor to je skoro nikakva kilometraža...
Ja se slažem... ali ovo je jedini na oglasu koji sam vidio da ima manje od 50 hiljada... moguće da je stvarna, nema teoretske šanse da znam pouzdano je ili nije, ali mi jako odskače od obrasca tih motora... A ako nešto odskače od obrasca to izbjegnem...
 
grk je prekaljeni borac, uvijek ista spika, brutalne cijene i uvijek očito nađe jelena
taj motor je novi koštao koju kunu više, ali ima 150 eura opreme pa mu to automatski diže cijenu, fali jedino xenon da bi seljačija bila potpuna :mrgreen:
Već sam mu posral oglas prije pa ga je zbrisal.
Htel je 7700€ pa sam mu zalijepil oglas https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-z900-z-900-abs-948-cm3-oglas-31048179 (lik ga je prodaval za 7500, sad ga već daje za 7000, al mi je sumnjiv kiler, čini mi se da je mijenjan, al svejedno zec je 2 godine star, pun ku**c je lakši od z750).
Onda je ponovno objavil oglas i pustil cijenu za 200€ 🤣, lik igra na kartu toga da je zec 750R, al mu tih 3 kile manje zbog alu vilice straga i boljih kočnica malo vredi, ko će mu dat te pare.

Ima ih više sa nadobudnim cijenama, gledal sam cbrku 600rr 2007, do prije par dana lik tražil 6000€, od jučer cijena 4400€ 😄. Ja sam pretprošle godine istu takvu cbrku kupil za 4200€, uložio još 2500 kn u nju da bude u stanju "bez ulaganja" i prošle godine u 8. mj. sam ju prodal za 3750 € i to sam jedva dobil, prije neg sam cijenu izmjenil ispod 4000€ niko nije ni pital.
 
@madyo uvijek postoji ekipa čije stvari vrijede duplo više od tuđih, to je nemoguće izbjeći a zakon velikih brojeva nalaže da se mora desiti... :)
 
on uvijek stavi tako neku bijesnu cijenu, prodavao je nedugo i R1 i R6 i prije toga hrpu motora, znači da očito proda, a kako to uspije, nije mi jasno, ali bi volio znati :mrgreen:
 
Isto tak postoji i ona da svakak roba nađe svojeg kupca... otprilike, mislim da ekipa kad vidi tako visoku cijenu i motor koji je fino zbigecan, da im je u glavi stvar tipa "ovo je sigurno jebeno kad je tak skupo" i onda u birtiji prodaje maličkama priču kak je pljunuo gro love za motor...
 
Zec je ko golf za naš krapinski narod.... prodat će ga pa makar smrdi po gnoju....

a to da je rabljeni bolji i skuplji od novog, to je jasna svar....
 
  • Like
Reactions: StickyFingers
Ludilo sta rade sa tim Zecovima i koje cijene lupaju xD
 
Evo ovaj genije npr
 

Attachments

  • Screenshot_20200728-084901_Brave.jpg
    Screenshot_20200728-084901_Brave.jpg
    137.3 KB · Views: 186
Ako se dobro sjećam, negdje 2015 je bila rasprodaja Z750R, ovih što su bili ostali... i mislim da su išli za reda 53-54 soma kuna...

tako da, da, tko god je 2015 kupio polovni sa makar jednim kilometrom za par tisuća kuna manje zabilježio si je mjesto br. 1 na tablici debila... Z750, je dobar motor tu nema govora, ali šta je previše, previše je, a činjenica da je netko spreman kupit 3-4 godine star traktor, auto ili motor za 92% cijene novog samo potvrđuje ono kaj sam gore napisal. Ja sam svoj motor preplatio, i to priznam, ali ni približno tako, na žalost nisam imo 5 soma eura za motor star 15 godina sa 80 hiljada koliko god da je dobar, a i da jesam, sigurno ga ne bi kupio...