Dobre prilike u oglasima

MOONSHIELD

Well-known member
Apr 29, 2008
9,015
166
63
98
CISTA PROVO
tebi je ducati pomutio i ono malo zdravog razuma, baš me zanima kak dugo bude ta ljubav trajala :mrgreen:

Kawah

Well-known member
Jun 17, 2016
1,296
27
48
SimTam
Moglo bi se reći da je zapravo dobra .Plastike mi se čine originalne kao što se i navodi u oglasu.Lakirung isto . Vilice se daju nabaviti,to je najveća stavka,no ne pretjerano.Prije jedno petnaestak godina probao sam jednu s namjerom kupnje i stvarno se više nego ugodno iznenadio.Kočnice odlične ,okvir stabilan ,agregat normalno traži okretaje,mono vilica kao avangardno rješenje,razišli se u dvjesto eura. :cool: :cool: Normalno ,ponuditi 500 i šutjeti dalje .Vidjeti reakciju i naći kompromisno rješenje.

Last edited:

Spider

Active member
Jul 20, 2020
448
82
28
Zagreb
Jedan frend oće kupit Futuru ovakvu baš ovo je zapeo, i pita jel znam nešto o ovom bajku sa Krka.

Nemam pojma. Jel ovo krš teški ili šta?
Obozavam 2T, ali ovaj primjerak ne bih kupio.
Cijena je prevelika, vilica nije original, nije regana, Kw nije tocan, godina nije tocna.

MOONSHIELD

Well-known member
Apr 29, 2008
9,015
166
63
98
CISTA PROVO
bogati kakve su to cijene za prastare neispravne sklepe o_O pred 16 godina sam kupio dvije af1 (futura i sintesi, obje s papirima, samo jedna u dijelovima) za 2000 kn, za te novce kupiš rs125 novijeg godišta

iiwan

Member
Mar 19, 2007
67
14
8
Zagreb
ivanivancic.com
Bok ljudi! Prošle godine prodao Zekana i plačem ženi za drugim od tad tako da mi je odobrila kupnju motora :)

E sada, obzirom da se boji za mene i ne želi da vozim "trkaljke" (mojoj ženi sinonim za sve i jedan motor koji koji nije chopper) dogovorili smo se na pola puta za Ducati Diavel.

Gledam ovo pa me zanima jel ima tko kakvih info prije nego zovem čovika:

Hvala ekipa

zoky_29

Active member
Oct 1, 2006
1,170
22
38
Svicarska
odvedes zenu u shopping....das joj karticu a ti odes i kupis sta te volja......odvezes kuci i nista ne govoris....odes po nju u shopping...dodjete kuci....odradis domaci rad u krevetu (preporucljivo ponavljanje 2-3 puta zaredom) i onda joj pokazes motor....ako digne nos predaj papire za rastavu

BradatiGad

Member
Apr 28, 2020
77
12
8
Samobor
Meni je kod kupnje jedini uvijet bio da ima sjedalo iza, ostalo meni na volju...☺ a sad ak se gospodja ne vozi boli te kurac i uzmi R-a ili sto ti srce zeli...👍