Dobre prilike u oglasima

biciklic

New member
Apr 3, 2019
27
0
1
28
Zagreb

Jel zna netko nesto o ovom motoru? Cini mi se savim ok za ovu lovu, al mi nije bas blizu da se mogu na brzinu zaletit i pogledat.

tomo3

Well-known member
May 14, 2011
2,034
96
48
48
Zagreb
Zoky, nadam se da si u pravu. Idem tvojim savjetom sutra 😅
Ne slušaj ih. Da smo u osnovnoj školi, mama ti ne bi dala da se igraš sa njima! Mene slušaj, napravi baš kako žena kaže. Kupi motor po njenoj volji. Dapače, pokaži koliko je poštuješ, kupi nekoliko motora po njenoj volji. Neće valjda svaki biti čoper.

• Haha
Reactions: iiwan

Tadija037

New member
Sep 7, 2015
18
2
3
31
Zagreb

Frend trazi k5/k6,izmedju ostalog gleda i ovaj oglas.
Pitanje svih pitanja je ,dali netko zna kakvu mracnu istinu o doticnom(motoru/ne frendu)?
Hvala,bok!
Ove godine promjenio tri vlasnika, kilometraza bi trebala biti oko 54000+, pocetkom godine prodavan negdje u sesvetama, s 52000 tkm za 27000 kn, prije ljeta ga je čovjek iz sv. Nedelje davao za 26500kn nereganog pa ga je ovaj decko također iz sv. Nedelje kupio, regao, promjenio vjetrobran, atestirao auspuh i odmah stavio u oglas za 34000 tkn da bi prošli tjedan spustio na 30000 tkn.
Izgleda uredan, fale naljepnice na bočnim stranama repa koje se nastavljaju na nosač repa i znak S na tanku je bijela naljepnica a ne kromirani znakić. Ali ono što me najviše bode u oči kod tog motora je što je netko previše nakosio naljepnice gsx-R na bočnim oklopima i ono slovo R previše visi prema dolje. Naljepnice na oklopima koje prate liniju s tankom nisu original. Patim na OEM mint stanja R-ova i iritiraju me ti sklepanci sa e-bay naljepnicama.

• Like
Reactions: Volcabar

exfreerider

Active member
Dec 27, 2007
1,544
21
38
34
Zagreb
A sta ocekivati od jednoga medu najjeftinijima, jos je i super ako samo par naljki fali