Dobre prilike u oglasima

Zoky, nadam se da si u pravu. Idem tvojim savjetom sutra šŸ˜…
Ne sluÅ”aj ih. Da smo u osnovnoj Å”koli, mama ti ne bi dala da se igraÅ” sa njima! Mene sluÅ”aj, napravi baÅ” kako žena kaže. Kupi motor po njenoj volji. Dapače, pokaži koliko je poÅ”tujeÅ”, kupi nekoliko motora po njenoj volji. Neće valjda svaki biti čoper.
 
  • Haha
Reactions: iiwan

Frend trazi k5/k6,izmedju ostalog gleda i ovaj oglas.
Pitanje svih pitanja je ,dali netko zna kakvu mracnu istinu o doticnom(motoru/ne frendu)?
Hvala,bok!
 

Frend trazi k5/k6,izmedju ostalog gleda i ovaj oglas.
Pitanje svih pitanja je ,dali netko zna kakvu mracnu istinu o doticnom(motoru/ne frendu)?
Hvala,bok!

Ove godine promjenio tri vlasnika, kilometraza bi trebala biti oko 54000+, pocetkom godine prodavan negdje u sesvetama, s 52000 tkm za 27000 kn, prije ljeta ga je čovjek iz sv. Nedelje davao za 26500kn nereganog pa ga je ovaj decko također iz sv. Nedelje kupio, regao, promjenio vjetrobran, atestirao auspuh i odmah stavio u oglas za 34000 tkn da bi proÅ”li tjedan spustio na 30000 tkn.
Izgleda uredan, fale naljepnice na bočnim stranama repa koje se nastavljaju na nosač repa i znak S na tanku je bijela naljepnica a ne kromirani znakić. Ali ono Å”to me najviÅ”e bode u oči kod tog motora je Å”to je netko previÅ”e nakosio naljepnice gsx-R na bočnim oklopima i ono slovo R previÅ”e visi prema dolje. Naljepnice na oklopima koje prate liniju s tankom nisu original. Patim na OEM mint stanja R-ova i iritiraju me ti sklepanci sa e-bay naljepnicama.
 
  • Like
Reactions: Volcabar