Dobre prilike u oglasima

A kako se kome sto svida...

na neke pase ,neke malo manje al svako ima svoje videnje...

osobno nisam neki ljubitelj naknadnih farbanja, al sjecam se kad je kolega pofarbao felge na R1 (2007) u bijelo ispalo je top za izgled... za odrzavanje malo manje top :mrgreen:

ma iskreno, meni je po slikama na netu izgledalo ok, ali kad sam vidio to na svom (bivsem) motoru, bas je izgledalo bezveze. boja na felgama je imala mozda 1000km dok nije prodana ninja. a bijele felge ja mislim da uopce nisu bijele, do prvog dira mozda :mrgreen:
 
Na mojoj SP1 su felge farbane u crveno jos tamo 2003/2004 i to super kvalitetno kad se sve ove godine boja super drzi...

na dva tri mjesta na zadnjoj na krakovima ima samo di se mrvicu digla boja . Ostalo super...

a kako je malo tih motora ljudi ni ne kuze da crvene felge nisu original :mrgreen:
Imam ja jednu sliku te SP1 iz cca 07'/08', do sjedim na njoj 😁, o bio sam uvjeren da su felge bile crne. 🙂
 
ma iskreno, meni je po slikama na netu izgledalo ok, ali kad sam vidio to na svom (bivsem) motoru, bas je izgledalo bezveze. boja na felgama je imala mozda 1000km dok nije prodana ninja. a bijele felge ja mislim da uopce nisu bijele, do prvog dira mozda :mrgreen:
Mozda malo previse zelenog na kupu, pa ispada drecavo.
Onba bi trebalo i motor dati u neku zeleno bijelu kombinaciju(neki race stil), pa zelene felge nebi toliko "vristale", i bilo bi taman. 🙂
 
Pitaj prvo koliko je dugo kod njega motor, ako je klasični prekupac nema pojma o povijesti motora, održavanju, a možda se i ugodno iznenadiš.
 
ma kaj je vama, zelene felge sam ja kak 16 letni mulac del na svoj Tomos BT onda. Duplicolor moj best frend! Zvali su me žabar na celoj gimnaziji, ali to je bilo čista zavist :)

Išal je bar 10kmh brže i dizal na zadnji
 
  • Like
Reactions: elektricar86
Zanimljiv lik, moram priznati...
Najprije je cijena bila 5300 pa 5800 pa sad 6000. U nijednom textu nije naveo sto je u medjuvremenu radio da bi opravdao povecanje cijene...Vjerojatno kad god ga neko zove i pita nesto on podigne cijenu...

 
Ne bih želio da me se krivo shvati, ali mislim da nema zašto opravdavati podizanje cijene, njegov motor njegova igra. Možda isprva nije bio upoznat s balkanskim plesom spuštanja cijene preko telefona, pa sad ima mjesta za odmah bez gledanja spustit 500 pa još malo kad netko dođe i na kraju dobiti koliko je zamislio. Nisam to jednom napravio. A možda je nešto htio uzeti pa je otišlo, pa mu se sad ne žuri. A možda, možda su u šumi.
 
Jednom prilikom sam dozivio da mi gospodin preko telefona skida cijenu i pritom zeli da mu ja motor dovedem 250 kilometara blize... Bolje da stoji pa makar jos 100 godina...
 
Jednom prilikom sam dozivio da mi gospodin preko telefona skida cijenu i pritom zeli da mu ja motor dovedem 250 kilometara blize...
I to je u redu, prethodna uplata na račun dogovorenog iznosa + troškovi puta s ćevapima i ladnim i motor stiže dunjo moja...
 
Zanimljiv lik, moram priznati...
Najprije je cijena bila 5300 pa 5800 pa sad 6000. U nijednom textu nije naveo sto je u medjuvremenu radio da bi opravdao povecanje cijene...Vjerojatno kad god ga neko zove i pita nesto on podigne cijenu...

A kome se prodavac ima opravdavati🤣🤣🤣
Ozbiljan kupac ode pogledati pa pregovara po cijeni 😉
 
876 stranica potroseno vecinom u pljuvanju i ismijavanju prodavaca i njihovih motora, odjednom je prodavac u pravu i moze raditi sto hoce.. Odavno nisam bio na forumu, izgleda da su se mnoge stvari promjenile..:unsure::unsure::unsure:
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
Prodavač je uvijek u pravu.

I kupac je, jasno, ako ima love.

I dok nije drkadžija koji nazove i onda jede govna jer nema love pa hoće motor ili auto u trećinu cijene jer on "nema više". Odgovor je uvijek bio - kada skupiš novce, javi se, koji kurac trošiš moje vrijeme ako nemaš love, što zoveš ljude za duplo skuplje stvari od one love koju imaš, tko će ti dati u pola cijene, moronu... svakakvih bolesnika ima.
 
  • Like
Reactions: leCo
Prodavač je uvijek u pravu.

I kupac je, jasno, ako ima love.

I dok nije drkadžija koji nazove i onda jede govna jer nema love pa hoće motor ili auto u trećinu cijene jer on "nema više". Odgovor je uvijek bio - kada skupiš novce, javi se, koji kurac trošiš moje vrijeme ako nemaš love, što zoveš ljude za duplo skuplje stvari od one love koju imaš, tko će ti dati u pola cijene, moronu... svakakvih bolesnika ima.
Isto kao sta ima i debilnih prodavaca, koji za robu koja realno vrijedi npr. 10 traze 15.
 
  • Like
Reactions: t0malito