Dobre prilike u oglasima

Slobodno i dalje preskači slike, nećemo se žaliti. Isključiv možeš biti i dalje, namjera je bila dati savjet, ali u svakom slučaju sigurno nećeš ovdje uzimati pravo i odlučivati koga smiješ ili ne smiješ vrijeđati makar forum pao na sedam i pol korisnika.
 
Slobodno i dalje preskači slike, nećemo se žaliti. Isključiv možeš biti i dalje, namjera je bila dati savjet, ali u svakom slučaju sigurno nećeš ovdje uzimati pravo i odlučivati koga smiješ ili ne smiješ vrijeđati makar forum pao na sedam i pol korisnika.
ako bumo do kraja realni, mogao si me benati još '91. kao i nekolicinu drugih, ponekad se zaista potrudim, i onda bi mogao sa sredjuom, drkijem i bobrokom u miru razglabati o fanticu, električnim autima i kravljim anusima, ali očito ti nije baš toliko svejedno da li će biti 7 i pol ili 8 i pol korisnika jer klik je klik

i ako si se već počeo bahatiti, zaista ne vidim po čemu je tvoj kRRš star 20 godina bolji od mojeg kRRša starog 20 godina, osim što je tvoj
 
Pa nije mi cilj nikoga banirati osim baš potpunih idiota. Ti još kaskaš stepenicu, dvije.:mrgreen: Klikovi su pali u koroni, to stoji, ali mislim da bi nekako preživio bez nekoliko tvojih.

Po cijeni. Moja starudija vrijedi ko sve tvoje skupa pa još puta dva. To kažu oglasnici, ne ja, a oni su ovdje tema.:mrgreen: Premda je moj, kako sad stvari stoje, predao papire za penziju.
 
Pa nije mi cilj nikoga banirati osim baš potpunih idiota. Ti još kaskaš stepenicu, dvije.:mrgreen: Klikovi su pali u koroni, to stoji, ali mislim da bi nekako preživio bez nekoliko tvojih.

Po cijeni. Moja starudija vrijedi ko sve tvoje skupa pa još puta dva. To kažu oglasnici, ne ja, a oni su ovdje tema.:mrgreen: Premda je moj, kako sad stvari stoje, predao papire za penziju.
po 3. puta, ne znam otkud tebi informacija što ja sve imam jer nemamo nikakve zajedničke prijatelje ili poznanike, ali nije ni važno, ako sve zbrojim i oduzmem tu smo negdje, tako kažu oglasnici, i to ne naši, nego strani :mrgreen:
ono što sam ti htio reći da je 20 godina stari kRRš 20 godina stari kRRš, pisalo na njemu ducati, travanjka, benelli ili nedobok nešto još gore..
 
Upravo tako, zato je i penzija na vidiku. U mom slučaju je zapravo još i gore jer su dijelovi puno skuplji a polovne je nemoguće naći. Nešto mi je šuškalo pa sam bacio pogled, radilica 3.700 EUR, blok preko 5.000. Samo oklopi oko 4.000. Sve bez poreza.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Na mojoj SP1 su felge farbane u crveno jos tamo 2003/2004 i to super kvalitetno kad se sve ove godine boja super drzi...

na dva tri mjesta na zadnjoj na krakovima ima samo di se mrvicu digla boja . Ostalo super...

a kako je malo tih motora ljudi ni ne kuze da crvene felge nisu original :mrgreen:
A podloga za broj ?
 

Attachments

  • IMG_20180926_170402.jpg
    IMG_20180926_170402.jpg
    249.2 KB · Views: 114
Jebiga, to je "rizik poslovanja", čim kupuješ nešto rabljeno, to je očekivano, dapače i vrlo vjerojatno. Iako se ista stvar može dogoditi i kada kupiš novo iz dućana...

Svi moji motori su kupljeni rabljeni , ne tražim ništa posebno već da je onako kako piše, a ne da na šarafu još stoji tvornička oznaka, a davno ga je trebalo promijenit :cool::mrgreen:
I inače , ove fore s uljem i filterima su mi višak , to mijenjam odmah bez zakletvi bivših vlasnika, a nađe se tu još štošta.
 
A što ako je zamijenjen originalnim dijelom koji isto ima tvorničku oznaku?? :unsure:

prošlo mi je takvih origigi šarafa kroz ruku ;)
uglavnom, moj komentar je ionako bio općenit , svak bira ono kaj mu paše ;)
 
Hvala Karađorđe,hvala stojadinu na tome kaj ste mi uljepšali dan s ove dve prekrasne fotke .Nakon isčitavanja ove veleumne teme makar sam Kawasakijev fan oduvijek,ove mi Honde podižu raspoloženje .Stoga idem do garage na par minuta odslušati simfoniju iz moje stare pile ,naravno bez turiranja. :cool: 🍻
 
E tako je i kod mene... samo zeleno al ove dvi hondice koje su mi trenutno u garazi imaju ono nesto :love:
 
  • Like
Reactions: Kawah
Zadnje vrijeme primjecujem da je nekoliko dobrih starih R-ova po pristojnim cijenama u oglasu (GSX-R 750, YZF 750, FZR 750, ZXR 750, GSX-R 1100)...
Ima tko sobu viska ..nakon sta me zena izbaci??