Dobre prilike u oglasima

činjenica je da je unatrag zadnjih par godina primjetan trend povećanja potražnje za poluproizvodom jer su ljudi očito skužili da to nije baš takvo govno kak se priča, a tvoj RSV je najtraženija godina jerbo ima taj čuveni updated flywheel, fora je boja, a i vjerujem da je mint
tuono je druga priča, gen1 vrijedi više od gen2, puno je rjeđi i stvarno je teško naći dobrog, ali taj onda i košta i proda se momentalno ako je dobar primjerak
Dok sam ja trazio bio sam u potrazi za Tuonom gen2 Factory ali nisam nasao niti jedan za normalnu lovu i stanje pa sam i odustao 😜 iako sam mozda trebao ubrati onaj tvoj factory racing 🤣

PS:gazda je bacio lovu na stol i kupoprodajni motor nismo ni upalili a bome nije bilo ni probne voznje 🤣🤣🤣
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Stavio u oglas RSV plan je bio provozati se do kraja sezone i do tad ga prodati 🤣 3 svabe zvale u roku 1h prvi koji je dosao ga je i odvezao a ja tuzan i sam ostao bez motora pred sezonu. Cijena je bila ista kakva je bila dok sam ga kupio prije 3 godine sa 16000 km manje, a ujedno i skuplji od svih na oglasniku za 400-500€ 😜🤣 tako da od toga da se aprilije ne prodaju pada u vodu na kvadrat.
pa dobro neko i dobije na lotu :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Dene and MOONSHIELD
Dok sam ja trazio bio sam u potrazi za Tuonom gen2 Factory ali nisam nasao niti jedan za normalnu lovu i stanje pa sam i odustao 😜 iako sam mozda trebao ubrati onaj tvoj factory racing 🤣

PS:gazda je bacio lovu na stol i kupoprodajni motor nismo ni upalili a bome nije bilo ni probne voznje 🤣🤣🤣
bolje da nisi jer pitanje kada bi ga ja idući puta uhvatio u takvom stanju za takvu lovu :mrgreen:
 
To samo pokazuje koliko smo glup narod, kad se bolje prodaje kramusina od z750, fz6 i ostali japanci sa ovjesom i kocnicama iz 80i, nego aprilia sa showom, ohlinsom, brembom...
 
  • Like
Reactions: zadro_st
Oh boy fanboyizam je nagori a ti si prika dobro zagrezio. Osim Shivera nisam vozio druge aprilie no usporedbi sa FZ6 nisam primjetio da je osjetno bolji.


Naravno da nema veze sa ovim no sjecam se jedne slike tu sa foruma gdje je vlasnik slikao originalnu za kvacilo ili kocnicu ne mogu se sjetiti, prozirna kutija i zaljepljena selotejpom dok saraf koji dode sa njom slobodno leluja xD
 
  • Like
Reactions: ODST and maRRin 06
Oh boy fanboyizam je nagori a ti si prika dobro zagrezio. Osim Shivera nisam vozio druge aprilie no usporedbi sa FZ6 nisam primjetio da je osjetno bolji.


Naravno da nema veze sa ovim no sjecam se jedne slike tu sa foruma gdje je vlasnik slikao originalnu za kvacilo ili kocnicu ne mogu se sjetiti, prozirna kutija i zaljepljena selotejpom dok saraf koji dode sa njom slobodno leluja xD
Kako sam vec napisao, aprilia ili ducati....ili tmax 😆
 
Kako sam vec napisao, aprilia ili ducati....ili tmax 😆

Steta je biti tako iskljuciv ali na tebi je..

Da imam novaca imao bi bar po tri iz svih tvornica. Ali nemam.
 
Nekako mi se cini da u danasnje vrijeme idu najbolje tzv. dual sport.
Ajd i koji jeftiniji naked, ali za sve ostalo corak.
Ne vade ljudi olako pare.

Ponavlja se 2008., to isto jako utjece, jer imao dam prilike porazgovarati sa par preprodavaca auta, i svi kazu da nista ne ide.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Ovaj drugi je stara kanta a opet 10g mlađi od tvog
Bez ljutnje,ali samo da vidiš kako je to.
Već par dana pljuješ ljudima po motorima koje voze(z750...) možda bi i oni vozili nešto drugo da imaju više para,ali uglavnom sigurno im nije lijepo čitati kad netko napiše da su im motori smeće. Imaš pravo na svoje mišljenje ali nije razlog da drugima vrijeđaš njihove motore. Nek svatko vozi šta hoće i može
 
Last edited:
  • Sad
Reactions: ODST
Da se nadovežem, imao sam z750 2004g i nakon njega sam htio kupiti onaj noviji, za 2007 sa 30tkm sam mogao uzeti shiver 2010 sa 11tkm. Govorim o 2013g, znači bilo je shiver 3g star sa 11tkm ili duplo stariji z750 sa tri puta više km. Normalno da sam uzeo shiver.
Želim reći da je z750 uvijek držao cijenu i to je tako,kao recimo kod auta golf.
Usput,po meni je tuono najbolji i najljepši naked a rsv mi je najljepša Sportiva i rado bi je imao
 
  • Like
Reactions: ODST
Meni je je z750 smece, isto kao sta je nekom smece moj rsv iz 2000

smijesno je da prvi z750 drzi cijenu kao tuono gen 2 😂
 
Last edited: