Dobre prilike u oglasima

Onaj za kymca kaze da je bojica Tmaxa, ovaj drugi kaze da je beverly mala beba za sym...eto moj das golf je bolji od porschea
 
  • Haha
Reactions: stipe_zxr
Ima ga ja, top motorin za grad


provozao san ovog novog sto ima stopandgo i mogu ti rec za po gradu(Dubrovnik) taman mjera sto se tice snage, iskreno nisam mislio da ce tako fino ici obzirom da sam medvjed a i ovjes mu je top.
 
Ja i zena u dvoje letili (a nije da nas nema hahaha), cak samo i zd skradin odradili bez beda jednom. Za Zadar divota, ali mislim da ni uzbrdo nema problema. Meni je bija odlican, a pod sidalon hrpa mista. Jbg posle ga zaminija motorom 😅. A za ovjes,za novi motor iz salona i da naprid vilica klapa na rupi mi je bilo ajme, a tek struganje prednjeg diska🙄, ko da su plocice otpale
 
a ja bi samo jednog medlya 125 da imam za po gradu :(
Mislis? Ja prije pola godine kupio X-Max 125 iz istog razloga i nisam do sada 300km sve skupa presao sa njim. Ne znam, nekako mi nakon motora bezvezan osjecaj sjesti na skuter. Evo bas jucer stavio motor u garazu i izvezao skuter vani da se idem silom navikavati :D
 
  • Like
Reactions: pamzor
pa vozio sam ga i dobar mi je... ne ocekujem od skutera nista osim prijevoza i ne brine me to. udoban mi je i fino se vozi...imam ja kitani liberty 50 al poceo me zezati

ne pokusavam uopce motor i skuter usporedivati nego se odvezem od tocke a do tocke b :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: pamzor
Po Fejsbuk-motoristima i skuteri su motori i zasluzuju rišpekt
 
Samo Tmax
 

Attachments

  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    100.7 KB · Views: 0