Dobre prilike u oglasima

Koji motor voziš, zašto si uzeo baš taj motor i je li to motor koji želiš vozit? Ako nije koji bi htio i zašto?
Odma na intimna pitanja...
Rsv, jer mi je imao neki heben smek, da, N/A.

I normalno, slazem se s Moonshieldom.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: b0du1
Ti imas ovaj novi jel da, jesi mu probao ikad drzat gas bar 10-15 sec? Ako ti nije problem možeš li snimit video bar 10 min full gas da vidimo? Hvala
Jesam , 10 sec sam drzao gas , za duze me bilo strah da ne pukne glava okvira od vibracija ,nesto kao na k5 👍
 
Jesam , 10 sec sam drzao gas , za duze me bilo strah da ne pukne glava okvira od vibracija ,nesto kao na k5 👍
Kaže čovik da je proda k5 i uzeo L7 ali da je zazalio...cek mora pronać u grupi na face-u
Jel to istina?
 

Attachments

  • B7682EAF-52E2-48AC-8C7F-28320068AE09.png
    B7682EAF-52E2-48AC-8C7F-28320068AE09.png
    338.1 KB · Views: 0
Kaže čovik da je proda k5 i uzeo L7 ali da je zazalio...cek mora pronać u grupi na face-u
Jel to istina?
To nema veze s vezom , Ali za L5 ti mogu rec da je slabiji u svemu , a ovi sto se voze samnom mogu reci kako testiram to na cesti , to govorim samo o motorima koje sam vozio..
 
Meni je taj suzuki opcija ili cbr ili s1000rr. Vec ih ima za 11000eur.
Je li ta prva serija imala neke probleme, zaboravio sam, a nesto mi se mota po glavi kao da je bilo nešto?
 
Meni je taj suzuki opcija ili cbr ili s1000rr. Vec ih ima za 11000eur.
Je li ta prva serija imala neke probleme, zaboravio sam, a nesto mi se mota po glavi kao da je bilo nešto?
Imali su par opoziva , to ce najbolje rec ti koji ga imaju , moj je m0 , taj dosad nije imao opoziva , ima promjena na masini koliko znam , samo zavrsna obrada nije nesto na suzukiu
 
  • Like
Reactions: b0du1
Vidis da je covik proda k5 i uzeo L7 i zazalio

neces valjda napraviti njegovu gresku
Bas me to i kopka. Zamisli za dodatnih 7000eur vise razocaras se. Umjesto vise srece manje srece. Ali ovo se ne zezam. I hrvatska zabije gol sad… Vlasic.. to je potvrda da sam u pravu
PS zalede🤦🏻‍♂️
 
Trebalo bi napravit test držanja u full gas na mjestu 15min pa da vidimo koji će izdržat. Ducati v4, S1000RR, Honda CBR1000RR, GSXR1000R, ZX10-R od novijih i s njima uparit starije K5, cbr900r u solidnom stanju.
P.S. Yamahu nisam stavio jer bi se razletile i nove i stare pa nema smisla, jel da? takav dojam imam.

Ovo si dobro rekao i nije slučajno da Hurma iz Prnjavora (najjači pucač na Balkanu, oni koji prate scenu znaju) je tu svoju titulu zaslužio preko Suzukija i to ni više ni manje nego zlatne (optimalne) mašine GSX750F, koja nije niti 600 vrištalica niti 1000 ljenjivac.

A ovi forumaši neka pametuju šta god hoće, kada netko nadmaši Hurmu i sa kojim motorom - ako se to ikad dogodi.
 
Ovo si dobro rekao i nije slučajno da Hurma iz Prnjavora (najjači pucač na Balkanu, oni koji prate scenu znaju) je tu svoju titulu zaslužio preko Suzukija i to ni više ni manje nego zlatne (optimalne) mašine GSX750F, koja nije niti 600 vrištalica niti 1000 ljenjivac.

A ovi forumaši neka pametuju šta god hoće, kada netko nadmaši Hurmu i sa kojim motorom - ako se to ikad dogodi.
Jel tako...👍🏻🤷🏻‍♂️