Dobre prilike u oglasima

Tesko, ja prodajem ispravno i za nemale novce. Lešinari se kod mene nisu najeli.😄 Nisu na Njuskalu slucajno izbacili potraznju.😇
 
  • Like
Reactions: Švabo
Da je kupio nesto normalno mozda bi i ostao.😄
Vozio je trkačice (dugo godina u moto svijetu) prije toga i nešto mu se okrenulo u glavi i došao na rebelicu. I sad se skroz skida sa moto droge.
 
Zasto svi gledaju motor,dali je OK,kad se kupuje,bilo auto ili motocikl......po mome bes motor,motor ce valjati i onako jer se more srediti dosta toga dok se proda...ja gledam god.proiz.,špur...limariju...tehniku,ovjes...hrđu...gume,sjedalo,papučice,plastiku itd...pa motor zadnje...,moje misljenje je da ako se nesto i dogodi sa motorom,da se moze napraviti ili ubaciti drugi...ali ove druge stvari malo teze...paaa sta ce ti dobar motor ako das gas, prva...druga...treeecaa,i motor ostane na cesti ... pa na pedale ...
 
Zasto svi gledaju motor,dali je OK,kad se kupuje,bilo auto ili motocikl......po mome bes motor,motor ce valjati i onako jer se more srediti dosta toga dok se proda...ja gledam god.proiz.,špur...limariju...tehniku,ovjes...hrđu...gume,sjedalo,papučice,plastiku itd...pa motor zadnje...,moje misljenje je da ako se nesto i dogodi sa motorom,da se moze napraviti ili ubaciti drugi...ali ove druge stvari malo teze...paaa sta ce ti dobar motor ako das gas, prva...druga...treeecaa,i motor ostane na cesti ... pa na pedale ...
Znaš li koliko dođe generalna na jednom prosječnom motociklu?
 
Znaš li koliko dođe generalna na jednom prosječnom motociklu?
Zasto bi radio generalnu,kad se moze naci cijela masina sa razbijenog...,jedino ako sam znas raditi ... ok.,onda dobra masina,a ostalo u raspadu,ispravljano,vareno,centrifugirano...farbano...zamuckano,ka novo... sve je to mačak u vrići ...
 
Zasto bi radio generalnu,kad se moze naci cijela masina sa razbijenog...,jedino ako sam znas raditi ... ok.,onda dobra masina,a ostalo u raspadu,ispravljano,vareno,centrifugirano...farbano...zamuckano,ka novo... sve je to mačak u vrići ...


da, kupis masinu sa razbijenoga jer se ovaj toliko napio da je kurio u leru cijelu noc i otisao doma takav janpi i skrsio se negdje. sve je to macak u vreci pa jbt novima se zna dogodit da u garanciji promjene masinu.
 
Zasto svi gledaju motor,dali je OK,kad se kupuje,bilo auto ili motocikl......po mome bes motor,motor ce valjati i onako jer se more srediti dosta toga dok se proda...ja gledam god.proiz.,špur...limariju...tehniku,ovjes...hrđu...gume,sjedalo,papučice,plastiku itd...pa motor zadnje...,moje misljenje je da ako se nesto i dogodi sa motorom,da se moze napraviti ili ubaciti drugi...ali ove druge stvari malo teze...paaa sta ce ti dobar motor ako das gas, prva...druga...treeecaa,i motor ostane na cesti ... pa na pedale ...
Lakše prominiti mašinu, nego pločice
 
  • Like
Reactions: diesel power
svašta se tu da retardiranog pročitati....

al zanimljivo vidjeti ovaj z1000 za 4000... znači da je moja pranindža bar 2000 prejeftina.....
 
  • Like
Reactions: StickyFingers
Neznam sta se cudite, pa to je Z...za malo manje ide Z750, tako da je 4 milje za Z iljadu sasvim ok 👍