Dobre prilike u oglasima

kod nas je većina na žalost u onoj drugoj krajnosti, sada vidim da si iz vodica, baš od tamo sam kupio vjerojatno najgori motor po pitanju održavanja ikad, problem je bio što sam motor uzeo na neviđeno, a kolega koji mi ga dovezao doma se očito ne kuži koliko sam mislio da se kuži, a prodavatelju sam vjerovao jer mi se učinio
Matek?!

:ROFLMAO:
 
Vec par miseci trazim apriliu caponord 1200...i nikako se namirit na pravu.
ili puno km ili je u kurcu,bez ikakvog papira,racuna o servisu...
ista stvar sa crosstourerom 1200
supertenere...

aprilia
Prvi me vlasnik uvjerio na telefon da ima racun od kupovine,sve servise,itd...eto njega,doletia je na motoru,koji nije vec dugo opran...na zadnoj felgi prst blata...isto kao na slici sa njuskala od prije 6 miseci,kad je stavljen oglas...i kaze eto pogledaj ga sad uzivo.
Naravno bez racuna od kupovine i icega vezanog uz nas dogovor na telefon od dan ranije...


Drugi jebivjetar sa oglasa(ST1200)...prvi vlasnik,nema racun od kupovine motora koji je 2016g,za koji je on tvrdio ga ima,da je prvi vlasnik i da ima servisnu knjigu...na kraju se ispostavilo,da je on stvarno prvi vlasnik u HR...ali bia je i jedan prije njega...iz Njemacke.

Sta je najgore,vozia sam autom,400km u jednom pravcu i frend sa mnom u autu...jer kao,kad ja kupim motor,on ce vozit autom iza mene.


Treci iz oglasa(crosstourer),kojeg sam nazvao,vise se nije ni javia...nakon mog upita da mi slika racun od kupovine i zadnjeg servisa...prije nego dodem viditi motor...
mozda puno trazim...ali sad sam naucia lekciju :ROFLMAO:
Prodam ti ja moga, svi servisi odrađeni i upisani kod istog mestra 😁
 
  • Like
Reactions: infinity
najlakse,odes u ducan i kupis...
 
inače sam na munovoj strani jer smo pajdići :) al malo ga drami ionak je kupil taj x za šaku kuna... tak da je te pare vrijedio :)
Hahahaha, legendo! 😄
Jos ako si ti stvarno taj koji je isao gledati, i dovesti motor... 😄

Uostalom, Moon, aj ne cmolji. 😁
I mene su zajebali sa apriliom, pa ne placem po forumu. 😄
 
  • Haha
Reactions: Dene
Hahahaha, legendo! 😄
Jos ako si ti stvarno taj koji je isao gledati, i dovesti motor... 😄

Uostalom, Moon, aj ne cmolji. 😁
I mene su zajebali sa apriliom, pa ne placem po forumu. 😄
pa kaj ti je... kad i surađujemo mi dva idemo zajedno... 2 stručljaka su pametnija od jedne budale....
 
Hahahaha, legendo! 😄
Jos ako si ti stvarno taj koji je isao gledati, i dovesti motor... 😄

Uostalom, Moon, aj ne cmolji. 😁
I mene su zajebali sa apriliom, pa ne placem po forumu. 😄

Zajeba si ti sam sebe kàd si odlucija kupit Aprilili motor
 
Kako su se cijene motora napuhale u zadnje vrijeme, cudno je kad naletis na oglas s razumnom cijenom.

2020 godina i 6000 na satu za 4500€ mi se cini kao dobar deal

Jel zna netko da li su na RC modelima otklonjeni problemi s brtvom glave i ventila? Pricalo se da su nakon 2017 goddine riješeni ali ne mogu naci nista na forumima
Ako se nije prodo za 4000€, par novih slikica i za 5400€ sigurno hoce
 
  • Like
Reactions: xkovax