Dobre prilike u oglasima

Trenutno ga na motoscout it nema ispod 10
Super.
Za 10k dobijes 998 monoposto u top stanju u hrvatistanu, trebas broj vlasnika?
 
Last edited:
zvao frend jucer. iz uvoza motor ali neka mutna prica, govori da ga nece ic ni pogledat

Pa tko normalan može onaj auspuh na desetki slikati..Nije mutno nego nazoveš čovjeka i preporučiš mu neki razgovor,savjetovanje..,kao bit će u redu i tako..
 
  • Haha
Reactions: Zek@n
Zna neko vlasnika i motor? Uvoz iz Njemacke, kaze da je treci vlasnik.
I dali postoji ova kombinacija boja? Znam da su naljepnice naknadno stavljene ali ovaj crni dio na prednjem dijelu motora i kod sica nisam vidio da su ih u toj boji izbacivali
 
kolko para,tolko muzike...paa,je ti vidis da je kriv...
 
kolko para,tolko muzike...paa,je ti vidis da je kriv...
Kriv si ti. Odoh ja njega sutra pogledati i ako bude dobar kupiti. I meni je ovo sumnjiva cijena pa sam ga zato i stavio tu da netko pametniji pogleda jel se vidi sta sumnjivo. Maloprije sam pricao sa covjekom i mislim da mu ne bi trebalo nista faliti, ali to cemo sutra vidjeti.
 
  • Haha
Reactions: Paf
Treba se prvo malo rapitat i porazgovarat sa čovjekom. Ovako para OK, ali treba prvo odradit domaći rad. Skup je put za poći pogledat motor na slijepo.


Istina, valja se dobro raspitat a nije ni bas malo para..
 
jos 20.000 pa novi 1050 XT...
 
Ova zastitna mriza svjetla super izgleda,ali nije mi jasno kako se cisti far od komaraca,buba,sporkice.,oli treba svaki put skidati tu mrizu...
 
Ova zastitna mriza svjetla super izgleda,ali nije mi jasno kako se cisti far od komaraca,buba,sporkice.,oli treba svaki put skidati tu mrizu...
A jebi ga. Ima "Bajkera" koji idu u servis promjenit žaruljicu od štoplampe.