Dobre prilike u oglasima

pa stisneš na plavu slušalicu i otvori ti se broj telefona, dodaš +39 za pozivni za italiju i to je to.
Registracija je potrebna za slanje poruka putem stranice (btw, ja nisam registriran)
 
Može li onda netko biti ljubazan javiti mi kontakt broj za ovaj oglas
 
Hehhe..
Cak sam jaci od tog prosjeka 1500km godisnje...
Ne znam.
Danas svaki bajk na njusci max 33 iljade km ima...
Ja u Km virujen samo ako je prvi vlasnik i ako ima vise motora ili skuter uz motor. Ja grad i voznje okolo sa t maxom 6000 godisnje , a to cak i nije godisnje nego vise polugodisnje.

A danas se to lako da provjerit na teh.
 
Trebaš znati i da i tvoj primjer nije primjer ničega.

Ti si na moru i možeš se voziti, osobito ako jer je dolje uvijek blaža zima, gotovo cijelu godinu, što nije slučaj sa nama kontinentalcima koji znaju čeznutljivo gledati motor u garaži mjesecima...

Glede male kilometraže, priznajem jedino iz Dalmacije, Istre i Primorja pomorce... ili kako veliš one koji imaju više motora.
 
Danas su pomorci više manje pola godine doma.
To u ona stara vremena kad je navegao u mene pokojni otac, kad su normalni ugovori bili 9-12 mjeseci na brodu i 2 mjeseca doma.
Sječam se ko sad. Otac prodao Sunbeama starog 6-7 godina sa 10000 km, poslje toga Chraysler Avenger 9 godina sa 13000 km.
Onda su bile povlastice za pomorce. Svako 4 godine si mogao uvesti auto. Pa bi prodao to auto za više para nego si ga kupio i za skoro iste pare kupio novo. Znam da je stari pričao da su davanja na uvoz auta bila 120%.
 
  • Like
Reactions: Village and s2r
svi nešto prodaju, a oglas čini prodaju. Kako napišeš, vjerojatnost prodaje je veća ...
 
kad mi napiše OD prvog vlasnika..
ili hr auto..to je onda sigurno top..
al koje gamadi po tim oglasnicima božemprosti..

Pa ne mora biti, ali svakako mi je prihvatljivije kupiti auto od prvog, nego od petog vlasnika... još ako je auto kupljen u Hrvatskoj kao nov, a ne da kao prvog vlasnika spominju prvog lika koji ga unio iz EU; dok se vrijeme koje je auto godinama "išao bos" sa hrpom vlasnika prije izvoza - to je nebitno...