Dobre prilike u oglasima

tebi je ducati pomutio i ono malo zdravog razuma, baš me zanima kak dugo bude ta ljubav trajala :mrgreen:
 
Moglo bi se reći da je zapravo dobra .Plastike mi se čine originalne kao što se i navodi u oglasu.Lakirung isto . Vilice se daju nabaviti,to je najveća stavka,no ne pretjerano.Prije jedno petnaestak godina probao sam jednu s namjerom kupnje i stvarno se više nego ugodno iznenadio.Kočnice odlične ,okvir stabilan ,agregat normalno traži okretaje,mono vilica kao avangardno rješenje,razišli se u dvjesto eura. :cool: :cool: Normalno ,ponuditi 500 i šutjeti dalje .Vidjeti reakciju i naći kompromisno rješenje.
 
Last edited:
bogati kakve su to cijene za prastare neispravne sklepe o_O pred 16 godina sam kupio dvije af1 (futura i sintesi, obje s papirima, samo jedna u dijelovima) za 2000 kn, za te novce kupiš rs125 novijeg godišta
 
Bok ljudi! Prošle godine prodao Zekana i plačem ženi za drugim od tad tako da mi je odobrila kupnju motora :)

E sada, obzirom da se boji za mene i ne želi da vozim "trkaljke" (mojoj ženi sinonim za sve i jedan motor koji koji nije chopper) dogovorili smo se na pola puta za Ducati Diavel.

Gledam ovo pa me zanima jel ima tko kakvih info prije nego zovem čovika:


Hvala ekipa
 
Da, eventualno sam razmišljao o Vmax ili HD Street Rod, al nisam naletio na ništa prihvatljivo u RH i okolici. A trebam kapitalizirati ovu dobru volju što prije! :)
 
Daj daj, kupuješ motor za sebe, a ne za nju, ako i digne nos, zaboli te, proć će ju za koji dan, tjedan, a ti ćeš nastavit vozit ono šta ti ne paše.
 
  • Like
Reactions: triumf and e39
odvedes zenu u shopping....das joj karticu a ti odes i kupis sta te volja......odvezes kuci i nista ne govoris....odes po nju u shopping...dodjete kuci....odradis domaci rad u krevetu (preporucljivo ponavljanje 2-3 puta zaredom) i onda joj pokazes motor....ako digne nos predaj papire za rastavu
 
Meni je kod kupnje jedini uvijet bio da ima sjedalo iza, ostalo meni na volju...☺ a sad ak se gospodja ne vozi boli te kurac i uzmi R-a ili sto ti srce zeli...👍