Dobre prilike u oglasima

Pozdrav,
zna li itko išta o ovoj beštiji?
Nerazumin kako tako malo kilometara, 1000 godišnje?
Čini mi se da već poduže stoji u oglasniku.
Imas dvije opcije,mozes vjerovati u kilometrazu,a i ne moras. :mrgreen:
Zezam se,ako te stvarno zanina,zovi prodavaca,malo ispitaj povjest vozila,provjera km na tehnickom(ako se moze),itd...
 
Nije nemoguce da ima malo km iako treba bit jako oprezan. Moj kum prodao Guzzija5 god. starog sa 5000 km. Pomorac koji nije neki zaljubljenik u motore.
Sve je moguce.
 
Zasto vas mnoge muci kilometraza,ok,ponekad je opravdano.
Ali npr. ima pomoraca koji rade malo km ili cak i nista,ja sam ove godine sa jednim motorom napravija 50 km,sa drugim nista,sa vespom 2500...jednostavno mi se tako spojilo i jos kad ubacim vrime koje sam proveja na brodu dobro da sam ista i napravija.Tako ima i drugih struka koje ne dozvoljavaju velike voznje sa motorom.
U redu je provjerit,naravno,ali ne triba odma sumnjat na prvu
 
Zasto vas mnoge muci kilometraza,ok,ponekad je opravdano.
Ali npr. ima pomoraca koji rade malo km ili cak i nista,ja sam ove godine sa jednim motorom napravija 50 km,sa drugim nista,sa vespom 2500...jednostavno mi se tako spojilo i jos kad ubacim vrime koje sam proveja na brodu dobro da sam ista i napravija.Tako ima i drugih struka koje ne dozvoljavaju velike voznje sa motorom.
U redu je provjerit,naravno,ali ne triba odma sumnjat na prvu
Skužaj, ali ako čovik živi u Slavonskom Brodu, nekako mi je nevjerovatno da je pomorac.
 
  • Like
Reactions: triumf
Skužaj, ali ako čovik živi u Slavonskom Brodu, nekako mi je nevjerovatno da je pomorac.
Pa I ne mora bit iskljucivo pomorac da bi malo vozio motor. Pomorci su samo nas bliski primjer. Ima pomoraca koji natucu 10ke tisuca km u ono vrijeme kad su doma.
Ja svoju Yamahu nisam registrirao ni vozio vec 3 godine, koristim druge motore.

Samo kazemo da ima ljudi koji zaista malo kilometara rade. Medutim, na njuskalu je svaki drugi motor nevozen I naravno da ljudi muljaju.

Treba pazit.
 
  • Like
Reactions: triumf
Slazem se,ali postoje i druge struke koje malo voze motore....mozes nac masu primjera u svakodnevnom zivotu.
iako se slazem sa navedenim da su kilometraze sumnjive na puno motora u oglasnicima.
 
stari proda mercedes vito nakon 9 godina sa 4500 km..covik kad ga je vidio samo pita broj racuna..svega ima
 
  • Like
Reactions: triumf
Doma tri registrirana motora i godisnje sve skupa manje od 4000 km

Poznanik mi ima motor star 4 godine sa 1200 km

Kupio jer mu ga je lipo vidit i eto
 
  • Like
Reactions: triumf
Po vašim ispovidima ode ispada da ljudi dodaju km jer im niko ne viruje da je toliko malo proša 😂
 
Ja imam susjeda, ima yamahu, nakon prve godine isao na servis sa 170 km, ima je cca 2 godine i vjerujem da nema 200 km