Dobre prilike u oglasima

Kasno primjetio temu k4/5 .... takav motor se mora imat u garaži , o cijenama nema priče ja sam svoje uredno plačao po 4-4,5 hiljade pravih novaca a lakoćom sam ih i prodavao , za razliku od ostalih čuda u garaži , da nebi bilo zabune zadnji je prodan u 11. mj ...... ali to nije sve , pošto sve prodajem u baybeck varijanti , od danas ponovo imam k4 750 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,za raznorazne racere , 1,38 na grobniku bez lajtunga , skračenog prernosa , samo neki top zvuka radi govori sve kakaf je to motor !!!!
Najljepsa serija. Rado bi udobio jednog plavo bijelog ali neznam di ih vadis jer ja dobrog nisam vidio uzivo jos niti jednog.
 
Ovaj je opet moj ...po treći put :mrgreen:;)
Lako tako kad imas dobre naljepnice 😋. Auto moto Križanić..
Jel to onaj iz hrašća?
Treca sreca. Sad valjda zmas da se takvo zlato ne prodaje, osim meni ako bude i dalje dobar i sa onim lijepim oklopima..
 
😋. Auto moto Križanić..
Jel to onaj iz hrašća?
Treca sreca. Sad valjda zmas da se takvo zlato ne prodaje, osim meni ako bude i dalje dobar i sa onim lijepim oklopima..
Je , od njega su bili ti oklopi za stazu , a ovi plavo bijeli su orginal , možda misliš na limited varijantu ???

Nemam drugu sliku ....:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Attachments

  • Marof 19.03.2017-407.jpg
    Marof 19.03.2017-407.jpg
    168.3 KB · Views: 181
Je , od njega su bili ti oklopi za stazu , a ovi plavo bijeli su orginal , možda misliš na limited varijantu ???

Nemam drugu sliku ....:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Plavo bijeli orginal su najbolji, ali limited mi ne diraj.. Kupio sam ga kao nikad bio na zadnjem.
 

Attachments

  • rsz_img_20210206_150951.jpg
    rsz_img_20210206_150951.jpg
    272.5 KB · Views: 183
Bok ljudi, što mislite o ovome?
Jedino šta ja kužim iz slika da bi ovo trebao biti 2008 model, zbog kombinacije boja na službenim Kawasaki stranicama.
 

Ne znam koliko je "dobra" prilika, al je buteljka. :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_20210228_080844_765.jpg
    IMG_20210228_080844_765.jpg
    260.5 KB · Views: 50

Zna li netko nešto o ovom oglasu? Na prvu se čini poprilično čist i uredan (žmigavci, nosači tablica, plastike i sl.).
Ako ima netko od znalaca, volio bih da komentira jer mi SB nije baš blizu :)