Dobre prilike u oglasima

Mah. Ko ima love kupi novi, a ko nema sanja i zove, a oni koji ce kupi polovni imaju do5000€ i gledaju taj rang. Mora bas uletit kupac. Prodava sam i auta i motore( svoje kao prvi vlasnik) pa znam koja je to muka. Uglavnom sad sta kupim gledam drzat min 8 g i sto vise km. Sve drugo gubis zivce i novce
Ne bih se slozio..novo kosta jako puno, sto se vidi po cijeni polovnih krama:) s druge strane, ako netko naleti ok, ako ne, opet ok…nema frke..

motor na njuskalo stavio jednom, S1000RR i taj je otisao isti dan..ostali bi otisli cim sam pomislio na prodaju..realno..

sad su mozda malo drukcija vremena, sve je dostupno, ali zato i gledam da cijena nije napuhana, nema izmisljanja i sve ostalo..u krajnju ruku, kosta manje nego bilo koji sa mobile.de a u puno puno boljem stanju je..
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Više puta kroz par godina se ponavljaju isti motori. Da je cijena nešto niža za 2.0, i otišao bi, ovako samo ejakuliranje.
Jel zna itko vlasnika, jel Motul 300V unutra?

 
Više puta kroz par godina se ponavljaju isti motori. Da je cijena nešto niža za 2.0, i otišao bi, ovako samo ejakuliranje.
Jel zna itko vlasnika, jel Motul 300V unutra?

Znam ga ja
Pazi na aute/motore bolje nego na sebe ili svoju ženu :mrgreen::ROFLMAO:
Ugl ima ta 2 komada, prodaje bilokojeg od ta 2, nebitno mu je jer u sezoni radi 500 km maksimalno...
Crnog je kupio nedavno samo zato jer ima quickshifter i on je ako se ne varam 2018 god... i citiram njegove rijeci: "Kupil sam toga crnoga samo zato kaj ima quickshifter, i na kraju sam skuzil da su oba motora ista samo kaj na crnom netrebam tiskat kvacilo" hahaha
Ugl kazem, sa motorima je sve u redu,decko ima para pa si je priustio i crnog, ali sad je skuzio da mu 2 motora smetaju u garazi pa jednog od njih prodaje...
 
  • Like
Reactions: leCo
Taj skuter stoji ima odavna i mislim da je vec opjevan u ovoj temi. Hahaha pa ko je lud dat novce za to 😂 za te novce uzmes polovnog beverlya 350 da nema jednu crticu
 
  • Like
Reactions: Dene
Taj skuter stoji ima odavna i mislim da je vec opjevan u ovoj temi. Hahaha pa ko je lud dat novce za to 😂 za te novce uzmes polovnog beverlya 350 da nema jednu crticu
Ne mozes nikako usporedit beverly i ovo...dva razlicita svijeta...dragster 180 je prava rijetkost i jos u ovakvom stanju, al ipak previse para da
 
  • Like
Reactions: DiscoVolante
da je zgodan, je... da vrijedi 4 soma ojra, i sam je frajer napiso da dijelova ima... ima dobra 600F, 2011 godište za tu lovu trenutno na njuški... ali 5 bodova za oglas...
Baš suprotno, lova je relativan pojam a oglas je pisan od debila za debila. Onaj tko traži tako nešto ne treba nepotrebna pojašnjenja i može dati lovu koju bi dao za novog bilo kojeg 125, ali ovo nije novi motor nego slagan. To su dva svijeta.