Dobre prilike u oglasima

Ne mora biti, ja sam svake godine mijenjao Beverlyje. Nove treba razraditi, prvi servis, reklamacije, registracija i osiguranje... ima ljudi kojima se to ne da i kojima je tak nebitno tko je prvi sjeo na motor. Zapravo suprotno, jedva cekaju da to netko drugi obavi umjesto njih i jos dobiju 5-6tkn jeftinije.
 
Ne mora biti, ja sam svake godine mijenjao Beverlyje. Nove treba razraditi, prvi servis, reklamacije, registracija i osiguranje... ima ljudi kojima se to ne da i kojima je tak nebitno tko je prvi sjeo na motor. Zapravo suprotno, jedva cekaju da to netko drugi obavi umjesto njih i jos dobiju 5-6tkn jeftinije.
Ok, zaključak je da ima svega.
Beverly je Bev, kategorija uber alles.
 
Nisam bas shvatio ali.... to kaj imas doma je space shuttle za bilo koju agustu.😄
Talijan, egzotika..ja mislio da to volis.. :mrgreen:

ne moze mi Monster u istu recenicu sa Brutale..

Edit..ono doma je otislo, a sumnjam da si na XMax mislio..iako je on bolji od Beverlya:mrgreen:
 
O maxovima ne razmisljam bas nikad.😄 Novi Monster je bolji od Brutale ali to je ipak low end daleko od ekskluzive. Osim toga, uzasno su mali tako da pocnes razmisljati o necem konkretnijem.😂
 
O maxovima ne razmisljam bas nikad.😄 Novi Monster je bolji od Brutale ali to je ipak low end daleko od ekskluzive. Osim toga, uzasno su mali tako da pocnes razmisljati o necem konkretnijem.😂
zato i je na prodaju; a meni za 500km godisnje dusu dalo..za R nemam bas nikakve volje vise..a ovo je hrpa opreme pa se vozi ko skuter a ipak nije..i izgleda vrh..
 
Ak nije dobar njemu, nece biti ni tebi. Ni za 5 ni 500 ni 5000km.😄
Meni se nikako ne svida, gledao sam im sve modele i jedino onaj retro prolazi. Prolazi ne znaci da bi se izvadile pare.😂
 
Screenshot_2021-08-27-17-11-23-992_com.android.chrome.jpg
 
ne pratim ovu temu baš, al kad vidim daje Moon tu sa svojim pametnim komentarima, vratim se u korona temu da mi se mozak odmori

Brutale je fora, šteta da kurcu ne vrijedi, iako možda paše bobina od Golfa kad rikne


Drki
 
  • Haha
  • Like
Reactions: prpa and leCo