Dobre prilike u oglasima

pa vozio sam ga i dobar mi je... ne ocekujem od skutera nista osim prijevoza i ne brine me to. udoban mi je i fino se vozi...imam ja kitani liberty 50 al poceo me zezati

ne pokusavam uopce motor i skuter usporedivati nego se odvezem od tocke a do tocke b :mrgreen:
Vec treci dan Kawa u garazi, a ja X-maxa vozam. Jos cu i zagrizeni skuteras postat :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
ali pazite, covjek ima 300 slika od svega sta je mijenjano na motoru. dobar je. 300 stvari zamjenit prije prodaje, ovo je prilika. sljedecih 10 godina si na miru
 
  • Like
Reactions: pikacu79
S obzirom da motor prodaje ženka, i to naše vrste, možda bi joj se isplatilo javit, barem poslat sliku miša, uz opis, nikad nije jahano na njemu
Screenshot_20210930-102610_Facebook.jpg
 
  • Haha
Reactions: Dene and SpoRRi
A cuj vjerujem da neki ni neznaju, netko im uvali takav auspuh po pet puta vecoj cijeni...ima oglasa gdje se prodaju po 1000-1500kn
 
Istina je da ima masa ljudi koji kupuje motor i nema pojma o motoru, sreća je ako kod kupnje ima nekog motofreaka koji se kuži, ima uvijek ušminkanih slaganaca kraj kojih bi trebal sparkati isti takav originalni motor i onda "prosvijetliti" vlasnika. Drugi tip su mutikaše koji traže jelene i jako dobro znaju što prodaju.
 
ja bi rekao da svi ili barem velika većina zna što prodaje, problem je što većina ne zna što kupuje, ali u ovakvih situacijama relativno brzo shvate :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Vez