Dobre prilike u oglasima

Nemoj bježat... bulletproof uvaženo mišljenje puka...hm
Znam sta znači bestbuy, a i bulletproof ne trebas objasnjavat.
Pitam sta je po tebi najbolje ako nije nešto što je bulletproof(sinonim(istoznačnica) za nepoderivo) i još uz to bestbuy(dobiješ najviše za svoje novce)?
R motorima je osnovna svrha ganjanje, pa je de facto najbolji onaj koji je najbrži.

Čini mi se da ti je osnovna premisa kriva, best of ti je nešto što je best buy i ne traži puno održavanja, a to u principu vrijedi za radne strojeve, kojima je svrha isplativost.
Kod strojeva za zajebanciju to ne može biti dobar kriterij. I koristimo ga uglavnom mi, koji nemamo love za bolje :)
 
R motorima je osnovna svrha ganjanje, pa je de facto najbolji onaj koji je najbrži.

Čini mi se da ti je osnovna premisa kriva, best of ti je nešto što je best buy i ne traži puno održavanja, a to u principu vrijedi za radne strojeve, kojima je svrha isplativost.
Kod strojeva za zajebanciju to ne može biti dobar kriterij. I koristimo ga uglavnom mi, koji nemamo love za bolje :)
Pusti sad radne strojeve, ostanimo na R-ovima. I kako izabrat nekog R-a. Ti kažeš da je najbolji koji je najbrži. Ok evo pokazalo se da je k5 brzi od panigalea na stazi.
Ja uz to da je najbrži hocu i da je bulletproff tj nepoderiv što se isto potvrdilo za k5 tijekom godina i mrcvarenja na motopartyima. Uz to zelim proći što povoljnije da bi dobio najbrže i nepoderivo, eto opet k5 jer ima 15god pa je jeftin. To je neka moja logika i filozofija. Padne mi na pamet svasta ali onda si sam opalim plesku da dodem sebi. :mrgreen:
Mogao sam ja uzet i novi, čak onda kad sam Hondu CBR kupovao mislio sam se da to napravim ali sam odustao. uzeo CBR1000RR jer nisu bili neki novci i znao sam da neću izgubit puno pa i da ga zapalim. 4000EUR. To je bilo 2015. S1000RR mi je bio želja ali rikavali su u početku pa me to odbilo. Na kraju se ispostavilo da ta linija 2015. i nije toliko loša. Ko je znao da će bit tako. Sad sam pomalo skeptičan što se tiče novih. Bolje ovako, uzet nešto za 5000EUR i da se pokazalo dobro. Jebo kurčenje.
 
Ti hoćeš.
Dakle tebi najbolji.
Meni taj kriterij bulletproofanja nije pretjerano bitan. Nije apsolutno nebitan, ali definitivno nije prebitan.
Najbolji meni i tebi ne bi bili ni slični. S razlikom da ja ni ugrubo ne umišljam da je moja top lista najboljih objektivna.
 
Ti hoćeš.
Dakle tebi najbolji.
Meni taj kriterij bulletproofanja nije pretjerano bitan. Nije apsolutno nebitan, ali definitivno nije prebitan.
Najbolji meni i tebi ne bi bili ni slični. S razlikom da ja ni ugrubo ne umišljam da je moja top lista najboljih objektivna.
Koji motor voziš, zašto si uzeo baš taj motor i je li to motor koji želiš vozit? Ako nije koji bi htio i zašto?
 
...
 

Attachments

  • Screenshot_20211011-170022_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211011-170022_Samsung Internet.jpg
    997.4 KB · Views: 0
...nikoli nije dosta šta zarađuje u engleskoj,pa se rjesava kolekcije😂
 
Da li je drzan na motosusretu u blokadi 20 min da znamo da li je kvalitetno napravljen i da li ces ga ponudit po bestbuy cjeni od 4999e ?
Ti imas ovaj novi jel da, jesi mu probao ikad drzat gas bar 10-15 sec? Ako ti nije problem možeš li snimit video bar 10 min full gas da vidimo? Hvala
 
Da li je drzan na motosusretu u blokadi 20 min da znamo da li je kvalitetno napravljen i da li ces ga ponudit po bestbuy cjeni od 4999e ?
Drzan je iskljucivo u blokadi, jer kad je i mrvicu manje gasa bilo nakon gasenja je palio iskljucivo na guranje u punom galopu. Cijenu nije moguce korigirati upravo zbog tog izrazito raritetnog karaktera motora. A i sam natpis made in yugoslavia na gumi ipak vrijedi izdatak za 1 euro vise. Tako da makina ceka istinskog ljubitelja i kolekcionara 😉
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
bodule, zapilio si u jednustvar koja govori samo jedno... da na K5 dok stoji, protok rashladne tekućine i ulja fantastično radi... nije pokazatelj ničeg drugog... ali da, K5 je zbilja dobar motor...
 
znači ipak smo zaključili da je rsv najbolji motor :cool:
pucaš s njim sat vremena, spališ ganc novu mitulju do žica, drugi dan izvadiš frugu plastike iz auspuha i gasss salje, i to s mašinom koja ima cca 100 tkm
ova rasprava je po meni završena i nema daljnjeg smisla
hvala bodule što si prosvijetlio forumski puk 🖤