Dobre prilike u oglasima

Na bratovoj bivsoj hondi cbr je vraceno 60 000 ... Tako da je ovaj jos i skroman 🤣🤣
Ja san minja satove na Hornetu i na "0" km je #Barba odradija veliki servis tako da mogu iznova sve raditi po kilometraži.
Nije mi se dalo zajebavati sa namištanjem kilometara ali u trenutku prodaje je pisalo damotor ima 70 000 km i kupac je upozoren da km ne štimaju zbog novih satova.Da nebi bilo zabune pri preuzimanju motora je dobija originalni račun i iman svjedoke koji su bili tu u trenutku preuzimanja...
To je recimo obrnuta situacija u kojoj sam se ja kao prodavatelj osigura od nekih naknadnih pizdarija....
Ali kad je on vidija motor i stanje nije ga puno zanimala kilometraža 😎
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dene and stipe_zxr
Jel poznje tko ovaj motor https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/ktm-duke-390-cm3-oglas-35542181
Otiso bi ga pogledat a sumnjam da nesto nije uredu s njim cim je tolko dugo na oglasniku a ja nemam iskustva pa nebi to nesto primjetio
Grob te jebo sad sam sazno da je kod Viktora 2017 košto 5900€. Ja ne znam da li ja tražim jednoroga ili imam pre visoke standarde ali meni nije normalno da motor u 5 godina i 20 000 km izgubi samo 1400€ ili nekih 20% vrijednosti
 
  • Like
Reactions: Dene
Ja san minja satove na Hornetu i na "0" km je Braba odradija veliki servis tako da mogu iznova sve raditi po kilometraži.
Nije mi se dalo zajebavati sa namištanjem kilometara ali u trenutku prodaje je pisalo damotor ima 70 000 km i kupac je upozoren da km ne štimaju zbog novih satova.Da nebi bilo zabune pri preuzimanju motora je dobija originalni račun i iman svjedoke koji su bili tu u trenutku preuzimanja...
To je recimo obrnuta situacija u kojoj sam se ja kao prodavatelj osigura od nekih naknadnih pizdarija....
Ali kad je on vidija motor i stanje nije ga puno zanimala kilometraža 😎


I ja sam promijenio sat i upozorio kupca i imam svjedoke, kasnije je prodan motor sa dosta manje km a imao je preko 100.000 km 🤣
 
  • Haha
Reactions: Dene and cadjo
Grob te jebo sad sam sazno da je kod Viktora 2017 košto 5900€. Ja ne znam da li ja tražim jednoroga ili imam pre visoke standarde ali meni nije normalno da motor u 5 godina i 20 000 km izgubi samo 1400€ ili nekih 20% vrijednosti
Sad još na to dodaj prijenos vlasništva, lanac (napisano), sigurno lančanike, gume i tko zna šta se na slikama još ne vidi.
Tko zna i od kada su slike i kakvo je pravo stanje
 
Grob te jebo sad sam sazno da je kod Viktora 2017 košto 5900€. Ja ne znam da li ja tražim jednoroga ili imam pre visoke standarde ali meni nije normalno da motor u 5 godina i 20 000 km izgubi samo 1400€ ili nekih 20% vrijednosti
Nisi ti kupova Z750 😂😂
Košta je 2007 godine cca 52000 kn a neletija san na par oglasa koji su tražili više od toga ili jako blizu te cifre 😆
 
  • Like
Reactions: Dene
Nije problem u puno kilometara ako je stroj uredan, problem kako reć ljudima da si kupio motor sa 100000 km, ili auto sa 200000 km, budu ti rekli da si lud kad kupuješ rabljena vozila sa tolikom kilometražom.
Eto moj auto ima trenutno 268 000 km a motor 83 000, redovito servisiram sva svoja vozila i služe me vrhunski, upravo smo se vratili sa puta od 3000 km i auto služi vrhunski, nema razmišljanja o mijenjanju kako auta i motora, u ovih 10 godina ništa se nije pokvarilo niti me ostavio na cesti.
E sad, ujak kupio šarana sa 127000 km i razletio se motor kad na servisu mu lijepo rekli da auto ima preko 300000 i da je trebao mijenjati remen davno.
Ali kad ga je kupio cijelo selo hvali kako je super kupio. Ljudi jednostavno vole da ima na satu piše malo km, iako to zapravo nema veze sa istinom.
Svi toliko hvale njemačke aute, onda kakav je to BMW na kojem se razleti automatski mjenjač na 110 000 km, ili kakav je to pasatcc kad mu ovjes i ramena prolupaju na 80000km, ispada da je moj kosooki premija naspram njemaca jer eto već skoro 300000 km služi odlično.
Ili ipak ti njemački auti jesu kvalitetni samo imaju nekoliko puta više km nego što ima piše.....
 
Današnji auti bez ikakvih problema uz redovno održavanje rade pola milje km i više, uz normalnog vlasnika i normalnu vožnju. S druge strane ima hrgana koju u 100 tkm naprave od auta groblje koje se više skoro pa i ne isplati popravljati. Focusa 1.6 benzinca sam prodao s 450 tkm prije 2 godine i još uvijek vozi kod trećeg vlasnika, ne znam koliko mu je sad na vuri.
 
Grob te jebo sad sam sazno da je kod Viktora 2017 košto 5900€. Ja ne znam da li ja tražim jednoroga ili imam pre visoke standarde ali meni nije normalno da motor u 5 godina i 20 000 km izgubi samo 1400€ ili nekih 20% vrijednosti
Ak pričaš o tom motoru, onda ni meni nije jasno. Spominješ cijenu iz 2017. dok je motor na linku 2019.
 
Stvar ponude i potražnje , a i stvarnih cijena za koje se na kraju proda određeno prometalo, oglas trpi svašta ;)
 
  • Like
Reactions: Luke
Nije problem u puno kilometara ako je stroj uredan, problem kako reć ljudima da si kupio motor sa 100000 km, ili auto sa 200000 km, budu ti rekli da si lud kad kupuješ rabljena vozila sa tolikom kilometražom.
Eto moj auto ima trenutno 268 000 km a motor 83 000, redovito servisiram sva svoja vozila i služe me vrhunski, upravo smo se vratili sa puta od 3000 km i auto služi vrhunski, nema razmišljanja o mijenjanju kako auta i motora, u ovih 10 godina ništa se nije pokvarilo niti me ostavio na cesti.
E sad, ujak kupio šarana sa 127000 km i razletio se motor kad na servisu mu lijepo rekli da auto ima preko 300000 i da je trebao mijenjati remen davno.
Ali kad ga je kupio cijelo selo hvali kako je super kupio. Ljudi jednostavno vole da ima na satu piše malo km, iako to zapravo nema veze sa istinom.
Svi toliko hvale njemačke aute, onda kakav je to BMW na kojem se razleti automatski mjenjač na 110 000 km, ili kakav je to pasatcc kad mu ovjes i ramena prolupaju na 80000km, ispada da je moj kosooki premija naspram njemaca jer eto već skoro 300000 km služi odlično.
Ili ipak ti njemački auti jesu kvalitetni samo imaju nekoliko puta više km nego što ima piše.....
Ja proslog meganea 2010 prodao imao je na satu 368000km sve od 0 ja napravio i razbio ga nazalost 2016... Auto je slozen covjek se vozi i dalje i ima sad oko 500000km promjenio jedino turbinu, ja evo to nisam jel je sve bilo ok. Covjek je prezadovoljan. Samo redovni servisi i bok. Ali kad sam kupovao jooj ti radis puno km kud francuza.... Nije za ovu temu ali da se nastavim. Ili hvalim 🤣
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Luke

jel zna neko nesto vise o ovoj hondi sa linka?

i ajmo forumski-honda znalci u detalje sta tu nevalja sve od a do ž,unaprijed se zahvaljujem!😁
 

jel zna neko nesto vise o ovoj hondi sa linka?

i ajmo forumski-honda znalci u detalje sta tu nevalja sve od a do ž,unaprijed se zahvaljujem!😁
Da imam 954 ovako bi je ofarbo,izgleda odlicno
 
  • Like
Reactions: Dene