Dobre prilike u oglasima

ako je to TO što ti u životu fali, imaš moju punu podršku iako se ne osjećam kao "aprilijaš"
Nije za mene. Prijatelj je proda motor, pa gleda Tuona.
Mislia sam ako neko ima info da je motor složen iz 3 motora, 19.vlasnik, 100.000 km, umisto 26.500km itd.
 
Frend vec mjesecima muku muci sa pronalaskom motora, toliko je ocajan da u bozir dolazi maxi skuter(nexus) kojih nema u oglasu, ili ima knauf sarafe ali naravno ne vidis na slici.

Zna li netko nesto o ovome ? https://www.index.hr/oglasi/yamaha-600-fazer/oid/3538986 vidim nema jedan seraf na oklopu s desne strane gore, lose su slike, deklovi i ovo djeluje uredno ali cini mi se ovako cijeli nekako ulickan prije prodaje... a za kilometre naravno sto stariji to manje ima z1000 2015 sa 10 000km https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zx10r-1000-cm3-oglas-37301921, FZ8 2013 isto 10 000km :rolleyes:
 
Fazer izgleda malo umorno. Na prvoj slici mi se cini ručica kvacila malo povinuta, na tanku sa strane fali znak od Yamahe, vjetrobran zamucen,
gumica na mjenjacu potrošena ko da ima 100tkm...
Možda je uživo bolji :mrgreen:
 
bas to, ma ako na slici ne moze izgledat dobro onda mozes mislit sta je uzivo:ROFLMAO: jedino mu cist lancanik i auspuh, a najvjerojatnije je lakiran + pitanje je kakve su plastike i kopce
 
nindžu voze samo pravi muškarci i alfa seljaci....iskonska gospoda kafana rejseri palitelji guma i pucači po moto susretima.... samo mimozice i curice odustaju od tog pravog muškog motora ... jer su mu ručice prenisko... jer ih boli ritica.... :)
 

Attachments

  • you-want-a-kawasaki-you-cant-handle-kawasaki.jpg
    you-want-a-kawasaki-you-cant-handle-kawasaki.jpg
    29.9 KB · Views: 0
i opet ti... majko isukrstova...

samo ću ti reć po tvojim opisima nisi ti nikad gas zavrnuo kako treba.... zx10 ovaj sa -1 napred u 4. brzini odvaja prednji kraj.... ide busa dobro al je kravetina teška.... čak i kužim zakaj ti je bolje išla... sporom vozaču dobro ide jer vuče odozdola.... na desetki a pogotovo ovoj 2004 treba gas stisnut do crvenog i tako šaltat.... ni desetku 04 nemože busa stić a kamoli ovu noviju....
 
i opet ti... majko isukrstova...

samo ću ti reć po tvojim opisima nisi ti nikad gas zavrnuo kako treba.... zx10 ovaj sa -1 napred u 4. brzini odvaja prednji kraj.... ide busa dobro al je kravetina teška.... čak i kužim zakaj ti je bolje išla... sporom vozaču dobro ide jer vuče odozdola.... na desetki a pogotovo ovoj 2004 treba gas stisnut do crvenog i tako šaltat.... ni desetku 04 nemože busa stić a kamoli ovu noviju....
Osjecaj nije stvarni pokazatelj brzine.
Sto ce reci, kurca se ti kuzis. 😄😁😜
 
i opet ti... majko isukrstova...

samo ću ti reć po tvojim opisima nisi ti nikad gas zavrnuo kako treba.... zx10 ovaj sa -1 napred u 4. brzini odvaja prednji kraj.... ide busa dobro al je kravetina teška.... čak i kužim zakaj ti je bolje išla... sporom vozaču dobro ide jer vuče odozdola.... na desetki a pogotovo ovoj 2004 treba gas stisnut do crvenog i tako šaltat.... ni desetku 04 nemože busa stić a kamoli ovu noviju....

ja se nadam da za vikend stavljam -1 naprijed. struka je rekla da je to dobro :)