Dobre prilike u oglasima

baš mi frend šalje oglas i pita za mišljenje...


Čini mi se da polugice i guvernal nisu OEM. Izgleda i da fali abs naljepnica s prednjeg blatobrana, lakiran ili tog na nasem trzistu nije bilo u originalu?
Nek se frend strpi tamo do dvanestog/prvog mjeseca.. sezona je na kraju a kad ekipa shvati da im je draže bit doma u toplome (kad računi odu gore) nego se điberit za parsto eura za motore starije od 12 godina onda neka kupuje.
 
  • Like
Reactions: Zlari and Volcabar
Stvarno ne kuzim koristi od nekih vecinom cijena kod nas,a moglo bi biti dosta jeftinije sve...evo iz Slovenije naručim original Grade-lice za kufer i još ti na vrata donesu gratiss,60 eur...,a ovdje 80- 100 eur i jos postarina posebno...baah...
 

Attachments

  • 20220906_131607.jpg
    20220906_131607.jpg
    2.4 MB · Views: 0
Paf-e na kakav se ti put spremas ?
nemam ja neki plan.,upalim, pa di stignem...evo prva sljedeća dva Bonaca dana djiric do novog mosta, pa u Neum, do Mostara na platu Chevapa, nazad preko Širokog do Medjugorja na kakav paprcnjak domaci, i nazad...naravno negdje 1.nocenje...,onda mislim djiric do Rumunjske ako uhvatim, do Drakule dvorca,al mora bi naići po noci... mozda ova moja nestane...ne znam tamo vrime kakvo je 10.mj.,al ima di...
 
  • Like
Reactions: Feis123
Zna netko nešto o ovom Stromu, frend gleda da bi ga kupio:


Motor je na 35kw i treba ga uvesti.
 
Zna netko nešto o ovom Stromu, frend gleda da bi ga kupio:


Motor je na 35kw i treba ga uvesti.
Vako,po meni ne stima bas.,5.500 eur.,plus davanja,do rege jos 1.500 eur sa prevozom...plus registracija...ouuuu.,pa ovdje nadjes za te solde Stroma...
 
Vako,po meni ne stima bas.,5.500 eur.,plus davanja,do rege jos 1.500 eur sa prevozom...plus registracija...ouuuu.,pa ovdje nadjes za te solde Stroma...
Motor je u ZG.(prevoz ne računam to moraš za svaki motor napravit)
Davanja (PPMV,Homologacija, Izjava proizvođaća) su 400 eura okvirno. Registracija još 200 eur. Trebati će neki servis sigurno još 100 eur.
Nešto će i spustiti cijenu i po meni neće ispasti preko 6.000 eur
Šta se nađu 2016 g za tu lovu? Ja nisam našao.
 
Motor je u ZG.(prevoz ne računam to moraš za svaki motor napravit)
Davanja (PPMV,Homologacija, Izjava proizvođaća) su 400 eura okvirno. Registracija još 200 eur. Trebati će neki servis sigurno još 100 eur.
Nešto će i spustiti cijenu i po meni neće ispasti preko 6.000 eur
Šta se nađu 2016 g za tu lovu? Ja nisam našao.
Nabroja si .6200,za sad, onda...nema nista na sebi.,zadnji kufer sa nosacima obavezno.,kras bar nema./ glavna stvar/,centralnu nogaru nema...ako bi tia i bocne nosace + kuferi...maglenke...nema zastite rezervara...eto,osnovna dodatna oprema,nula...ok.,ne moras ti nista staviti,ali napravi sad dodatnu racunicu... ;)
 
pa nije lose

 
pa nije lose



Evo ti u Monfalcone
 
  • Like
Reactions: Zek@n
Jel ovo stvarno postoji? Jel ga vidio tko uzivo? Ne mogu vjerovati...
Da vidio.
Prvo ga čuješ (muzika), a onda ga vidiš. Nakon minutu dvije prođe kraj tebe 💪