Dobre prilike u oglasima

Vec se duuugooo safta taj RSV na njuskalu,cak sam ga mislio ici pogledati da trampim Shivera,ali mi smrdi na zajeb samo tako....
 
  • Like
Reactions: singlica
bilo je već dosta rasprave o tom motoru i mislim da je dobar ako nisu stručnjaci drkali po njemu
s ovim "akrapima" bi ga trebalo tuči po glavi
 

Je tko zvao za ovo?Koliko je moguće da ima 17 000km
Čini mi se kao uvoz, moguće ako je stanje bombon, trebali bi bit prvi lanac i lančanici, diskovi možda čak i pločice, ručkice, gripovi nebi smjeli imat tragove trošenja.

Ali reci ti nama koliko ti se realno čini da je svaki vlasnik pošto vjerojatno nije prvi, radio s njim 1500km godišnje? pa to su dva tri sunčana vikenda i ajmo u garažu ostalih 362 dana u godini... kupuješ ga svjestan da ima barem 40-50tkm, onda odradiš na njemu ono što bi trebalo napravit na toj kilometraži i to je to
 
Da, lanac bi trebao biti prvi a bogami i vlasnik..Probat ću nazvati sutra.. Ako ima 40-50 onda nije takva prilika i preskup je..
 

Je tko zvao za ovo?Koliko je moguće da ima 17 000km

Dok se napravi servis, promjene se gume i registrira ga se ispadne skoro ko sto je kostao novi te godine...

Moj takav bivsi je 2009 placen na akciji 84500 kn

2009/2010 su kod nas uglavnom prodavani modeli 2008 po toj akcijskoj cijeni
 
Jasno sve je otislo gore... i ta sad nova 10-ka ima brdo opreme u seriji i kurce palce... i to sve nesto kosta jasno... al opet neke stvari ne mogu prozvakat kad vidim cijene...

Ok ako je to neki rijedak model ili neka limited serija pa ima neku svoju cijenu i kosta, al brate mili ova 10-ka 08-10 god. nit je neki rijedak model niti neka teska eksluziva da joj cijena leti toliko u nebesa...

Motor je meni bio odlican i sluzio me super al da sad toliko vrijedi i ne...

Ja sam svoju prije 3 i pol godine prodao za 2300 € manje od ove gore a bila je po meni u odlicnom stanju



Al zato kad VTR bude isao na trziste nece bit mala cijena... 😁

Em su cijene otisle gore em je rijedak model... ubuduce pratim puls trzista 😃
 
418F8D90-ED73-4CB4-A101-645FD6076D52.jpeg



Predbiljezbe za ekskluzivni model moze na PP 😁