Dolazi novi BMW cruiser - R 1800 C

Uuuuuuu Street Glide sa boxerom...... Tsk tsk lose skroz.
K1600 B mi je zakon cak bi ga jos preradio da vise lici na onaj koncept po kojem je nastao ako cemo o baggerima.

Jebo ih klasicni look....
BMW retro bagger.... Da ti mozak stane...


 
Zanimljivo,nisam znao da pripremaju i touring verziju.Motor mi izgleda ok,nadam se samo da od naprijed ne izgleda loše.Jedva čekam vidit kak će izgledat cruiser verzija. (y)
 
ZP1993 said:
Zanimljivo,nisam znao da pripremaju i touring verziju.Motor mi izgleda ok,nadam se samo da od naprijed ne izgleda loše.Jedva čekam vidit kak će izgledat cruiser verzija. (y)

Pa iz MOTORRAD-a se i dalje klade na onu skicu sa prve fotke gore na vrhu
 
Super izgleda, samo ja imam skoro 2 metra i zato sam i prodao CL-a jer nisam imao kud sa nogama. Nisam po JUS-u
 
    R18
 

Attachments

  • R18.jpg
    R18.jpg
    237.4 KB · Views: 139
  • R18 side.jpg
    R18 side.jpg
    128.4 KB · Views: 145
  • R18 engine.jpg
    R18 engine.jpg
    151.7 KB · Views: 135
  • R18 cyl.jpg
    R18 cyl.jpg
    177.6 KB · Views: 136
ako bu tak izgledal, a nebu....

...kupujem












2029  :mrgreen:
 
evo još malo sličica R18
 

Attachments

  • R18 a.jpg
    R18 a.jpg
    359.7 KB · Views: 199
  • R 18b.jpg
    R 18b.jpg
    308.1 KB · Views: 146
  • R18 c.jpg
    R18 c.jpg
    375 KB · Views: 184
  • R18 d.jpg
    R18 d.jpg
    155.6 KB · Views: 169
jos nisam srea vlasnika bmw-a...da je reka,ovaj model mi se ne sviđa,naprotiv...sve šta bmw izbaci,pa tako i ovaj neupotrebljivi tenk,je IN.


:mrgreen:

 
infinity said:
jos nisam srea vlasnika bmw-a...da je reka,ovaj model mi se ne sviđa,naprotiv...sve šta bmw izbaci,pa tako i ovaj neupotrebljivi tenk,je IN.


:mrgreen:

Imaš pravo, ima takvih vlasnika motora kojima se SVE sviđa od marke koju trenutno voze, ima ih, i to dosta  :wink:... ja eto izgleda nisam takav, jedva sam izabrao 2  BMW-a  koja mi se sviđaju iz cijelog njihovog proizvodnog programa ...  Tako ni ovaj R18  nije kandidat za  moju garažu.
A ove sam fotografije objavio jer su jasne za razliku od onih mutnih špijunskih ranije objavljenih.... pa neka gledaju oni kojima se sviđa ovaj stil motora...  Svatko ima svoj ukus, kao i npr za ženske tj one plus size manekenke su nekome ludilo  a po meni su sve od reda neukusno debele...  :wink:
 
stvar je da je ovo koncept i nema šanse da bude takav u proizvodnji. meni se baš ovako jako sviđa, ali ovakav nebi bio motor za šire mase pa neće nažalost takav u proizvodnju,

nego ko na onim fotkama iz vožnje gdje više izgleda kao mainstream krstarice s kuferima proizvođača s one strane bare ...  :palacdolje:  ... nažalost, ali ipak je zarada bitniji faktor nego se sviđati čoporu inuzijasta
 
infinity said:
jos nisam srea vlasnika bmw-a...da je reka,ovaj model mi se ne sviđa,naprotiv...sve šta bmw izbaci,pa tako i ovaj neupotrebljivi tenk,je IN.


:mrgreen:

Evo ti dobrovoljca... Meni su K1100RS, K1100LT, R1100S, R1100RT, R1100RS i R1150RS posljednji koji su bili u duhu tradicije BMW-a. Sve to je iza toga izaslo (ukljucujuci sve moguce "putne endure", GS modele, nakaze a la K1300R), kao da su im dizajneri na overdose halucinogenih droga, LSD i slicnog
 
infinity said:
jos nisam srea vlasnika bmw-a...da je reka,ovaj model mi se ne sviđa,naprotiv...sve šta bmw izbaci,pa tako i ovaj neupotrebljivi tenk,je IN.


:mrgreen:
Ja nisam vlasnik BMW-a,ali ovaj motor mi stvarno izgleda dobro. (y) Nadam se samo da ovo nije samo jedinstveni prototip (kao kaj je bio R5 Hommage),nego da će ići u serijsku proizvodnju i da će serijska verzija bit što sličnija konceptu.
 
ZP1993 said:
Ja nisam vlasnik BMW-a,ali ovaj motor mi stvarno izgleda dobro. (y) Nadam se samo da ovo nije samo jedinstveni prototip (kao kaj je bio R5 Hommage),nego da će ići u serijsku proizvodnju i da će serijska verzija bit što sličnija konceptu.

Ja nisam ljubitelj cruisera/choppera opcenito (smatram ih vise motorima za show off, nego za vozanje, i zbog dugackog medjuosovinskog razmaka i zbog polozaja u kome se sjedi, pogotovu kod onih gdje su papucice izbacene prema naprijes), ali mi je R1200C, stari BMW cruiser, bio cisto pristojan

i bilo mi je zao da je tako lose prihvacen...
 
FFBikerSar said:
Ja nisam ljubitelj cruisera/choppera opcenito (smatram ih vise motorima za show off, nego za vozanje, i zbog dugackog medjuosovinskog razmaka i zbog polozaja u kome se sjedi, pogotovu kod onih gdje su papucice izbacene prema naprijes), ali mi je R1200C, stari BMW cruiser, bio cisto pristojan

i bilo mi je zao da je tako lose prihvacen...
I meni je R1200C bio ok motor,a i touring verzija R1200CL.Imaju jedinstven i prepoznatljiv izgled,i fora ih je vidit na cesti. (y)
 
imao sam R1200C i jedina prednost mu je da sam ga nakon 2 godine prodao za 2000€ više nego ga platio.

sve je stariji, a cijena mu još uvijek stabilna ili raste.