Dorsoduro - veći tank, jel ima?

EXD9M

Member
Dakle sve je u naslovu!
Poznanik uzima jednu pod kompenzaciju (inače voli putovanja) pa pita da li je netko već otkrio proizvođača većeg rezervara ili da sam  pravi neku kombinaciju?
 
Ajde de pa nije to motor za turisticka bespuca, to lipo po gradu cimas malo na zadnji, uzivas kroz guzvu i tankas :wink:
 
Taman htjedoh pitat di ce pobogu s Dorsom?
 
Zašto?

Eto meni pred firmom baš neki dan bio Dorsač sa akrapima i svim mogucim sranjima i veseljima na sebi.
I mislim si kako bih se lako naviknuo na njega. Nebi mi smetao ni na dužim putovanjima  :mrgreen:
 
Ooo boze ovo je zbilja potez ocajnika :shock:

Pa definitivno bi prije promijenio motor nego ovo radio :wink:

No dorsu se mora priznati izgled :wink:
 
Sip said:
Ooo boze ovo je zbilja potez ocajnika :shock:

Pa definitivno bi prije promijenio motor nego ovo radio :wink:

No dorsu se mora priznati izgled :wink:

Ma Sipe ne kužiš, nisu to tankovi za gorivo, to je kobajagi  :LOL:  :LOL:  :LOL: :LOL: tu nešto drugo ide  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
Loki said:
Taman htjedoh pitat di ce pobogu s Dorsom?
a zašto ne  :misli:jer mu je koncepcija za gradske ludosti, :LOL:a ljudi idu na putovanja i sa ''lošijim''(za putovanje) motorima ,moje je d aje prava šteta šta dorso ,a i ovaj novi imaju malene rezervare :misli: :misli:
 
rus said:
a zašto ne  :misli:jer mu je koncepcija za gradske ludosti, :LOL:a ljudi idu na putovanja i sa ''lošijim''(za putovanje) motorima ,moje je d aje prava šteta šta dorso ,a i ovaj novi imaju malene rezervare :misli: :misli:
pa svi motori tipa SM imaju male rezervare , a stalno se pljuca po dorsovom rezervaru  :? u čemu je problem ako npr ideš iz St u Ri i po putu  staneš jedan put napunit gorivo ? pa pumpi ima na sve strane i dije problem ? osim ako nečeš sa njime putovat ka sa nekim turerom.. za to nije  8)
 
treba vidit jeli tank od 15l od dd1200 ogovara dd750 i to bi bilo solidno...
 
sm750 said:
treba vidit jeli tank od 15l od dd1200 ogovara dd750 i to bi bilo solidno...
nažalost mislim da ne, veći tank su na DD1200 dobili pomicanjem baterije, vanjski gabariti su jednaki ko na 750, e sad, dal se može premjestit sve ko da bude na 1200   :misli:
 
DD750 je baterija skroz u repu na kraju sica do sada sam je odspojio i spojio bar 24 puta,tako da nema logike da su nju micali kad je vec nekih 30cm od tanka...
 
:misli: bit će da sam nešto krivo zapamtio, čitao sam u nekoj talijanskoj moto reviji predstavljanje DD1200 i interview s neki inžinjerom...
znam da su vanjski gabariti rezervara jednaki ko na 750 i da su tih par litara dobili u dubini...