Down Under motori

cosmos67 said:
sutra idemo opet na voznju pa se nadam da cu opet uspjeti napravit koji vido i koju sliku...
danas sam se malo "zabavljao sa frgazerom jer mi jos uvijek " runs rich" i jos uvijek mi
malo baci po koju "bombicu" iz auspuha... ne vjerujem da sam pogodio mjesavinu no vidjet cemo sutra...
kupio sam onaj dodatak koji se stavlja u bengu za prociscavanje frgica i dizna i ventila no ne vjerujem da je dosta...

javit cu ti sutra kak sam prosao..

evo malo satro za tebe Risbo... ak ne skuzis pitaj Jedimastera...
tile ckapi kopre bane racku bavre taracpole...

nesto kaj je bila fora davno dok sam bio klinac u osnovnjaku..

:jesus: :D
leti leti leti... Danny...  :wink:
žimku ja šatro brodo, jes da sam ljakse iz Slavonije  :mrgreen:

na motoriću digni iglicu za jedan podiok na bogatije i odvrni još malo vijak smjese na bogatije inače mora malo bombardirati kad pustoš gas pogotovo ako si promijenio ispuh, a po zvuku bih rekao da jesi  :misli:...
 
skuco said:
Uživajte. Ovde -20.  :mrgreen:

hehehe joj kad se sjetim '86 kad sam bio u Somboru u vojsci na -23...brrrr....
zato sam sad i tu gdje je skoro uvijek tj nikad ispod +10...hehehe :D

mms said:
leti leti leti... Danny...  :wink:
žimku ja šatro brodo, jes da sam ljakse iz Slavonije  :mrgreen:

na motoriću digni iglicu za jedan podiok na bogatije i odvrni još malo vijak smjese na bogatije inače mora malo bombardirati kad pustoš gas pogotovo ako si promijenio ispuh, a po zvuku bih rekao da jesi  :misli:...

ak si ti ljakse iz vonijesla onda sam ja ljakse iz Grebaza....

hehehe :LOL:

(y)
 
ej a ne bojite se zmija.? tu ih ima dosta a?  :mrgreen:
 
skuco said:
ej a ne bojite se zmija.? tu ih ima dosta a?  :mrgreen:

zmija ko u prici... po koji put predjes i pregazis koju... no prebrzo se vozimo da bi na to obracao paznju... no ima puno "monitora"
kaj su ti vrste gustrera koji rastu do dva i pol metra i moze trcati brze nego bilo koji od nas  , a da ne pricam paukova velikih ko dlan...
kaj se tice kroksa na srecu ih nema tu de se mi idemo voziti... oni su vise gore sjevernije od mene...i na kraju pa ja sam decko s placa
pa kaj bum se ja dal zajebavati nekom zivotinjskom carstu...hehehe ...kaj nije tak...

:LOL: :LOL:
 
jedimaster said:
A deve  , klokani , Dingo-i...  :mrgreen: kod vas je MX fakat extreme sport  :mrgreen:


hehehe ma to su sve pitome , domace, zivotinje...hehehe...fora je kad se ganjamo po farmi  i kad onak uz ogradu
skacu klokani a mi iza njih na pilama.... hehe... sve je dobro dok ne preskoci ogradu i preleti pred tebe....
a to su oni tzv. " crveni klokani" kaj imaju raspon skoka po 5 metara... i frajer kad se stane na zadnje noge i rep
'bemti zgleda ko Bruce Lee...

:LOL: :jesus:
 
cosmos67 said:
zmija ko u prici... po koji put predjes i pregazis koju... no prebrzo se vozimo da bi na to obracao paznju... no ima puno "monitora"
kaj su ti vrste gustrera koji rastu do dva i pol metra i moze trcati brze nego bilo koji od nas  , a da ne pricam paukova velikih ko dlan...
kaj se tice kroksa na srecu ih nema tu de se mi idemo voziti... oni su vise gore sjevernije od mene...i na kraju pa ja sam decko s placa
pa kaj bum se ja dal zajebavati nekom zivotinjskom carstu...hehehe ...kaj nije tak...

:LOL: :LOL:
  (y)
 
evo par slika od 30.12 i 31.12.2010...

21debde.jpg

2evg8qx.jpg

n1xkyt.jpg

261c5y1.jpg

6j3kmt.jpg

ddnvj5.jpg

2nv465k.jpg

2iw7lf.jpg

2mfhnqo.jpg

29nf9le.jpg


:D
 
vrijedni ste bili, nema šta.... (y) (y) (y)
ali šta ti radiš,  sad u 5 ujutro...  :misli:
 
ma nemrem spavati... kod nas sad kad je ljeto izlazak sunca je negdje ok pola pet a ja po navici se dizem oko pet ... nikak da
uspijem spavat duze pa reko ajmo na net i stavit koju sliku ...hehe..

:mrgreen:
 
ma ja to tebi unaprijed jer ćeš prije proslavit od nas  :mrgreen: inače fotke su odlične...drugi puta kad dođeš moram te odvest negdje u pravo "hrvatsko" blato...negdje kod Čmekija  :mrgreen:
 
jedimaster said:
ma ja to tebi unaprijed jer ćeš prije proslavit od nas  :mrgreen: inače fotke su odlične...drugi puta kad dođeš moram te odvest negdje u pravo "hrvatsko" blato...negdje kod Čmekija  :mrgreen:

Veliš  :mrgreen:  čak i ako nedoživi šok zbog pRRavog blata, umrijeće od dosade vozeći se iza tebe  :jesus: :LOL:
 
KING RR said:
Veliš   :mrgreen:  čak i ako nedoživi šok zbog pRRavog blata, umrijeće od dosade vozeći se iza tebe   :jesus: :LOL:

ma seljačino ja ču ga odvest...pa nebu iz Australije motorom došao  :lolcry:
 
jedimaster said:
ma seljačino ja ču ga odvest...pa nebu iz Australije motorom došao  :lolcry:

haha samo polako decki dragi.... ima tu blata na lopate...hehehe kaj se tice domacega blata... hehe ..uvijek sam spreman
za zalogaj... pa da vidimo koji ima bolji ukus...

:LOL: :jesus: (y)